آیفون 13 با رنگ نارنجی هم عرضه می گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، طبق تصاویر جدیدی که از آیفون 13 منتشر شده به نظر می رسد اپل میخواهد این محصول را در یک رنگ نارنجی هم راهی بازار کند.

آیفون 13 با رنگ نارنجی هم عرضه می گردد

اپل معمولا هر سال آیفون های خود را با رنگ های جذابی راهی بازار می نماید. اما در کنار رنگ هایی که برای گوشی هایش در نظر می گیرد، یک رنگ خاص هم وجود دارد که سال گذشته و برای آیفون 12، این رنگ آبی بود. با توجه به گفته های افشاگری که پیش تر در رابطه با مک بوک و مک بوک ایر هم اطلاعاتی را منتشر نموده بود، گویا رنگ خاص سال جاری برای آیفون 13 نارنجی خواهد بود.

اگر به تصاویر نگاه کنید، می بینید که شاید کمی رنگ نارنجی روشن تر از آنچه که باید به نظر برسد اما با توجه به چیزی که سال گذشته دیدیم، به نظر می رسد اپل آیفون 13 را به گونه ای طراحی کند که رنگ نارنجی خیلی درخشان نباشد. البته رنگ آبی آیفون 12 پرو و پرو مکس به نسبت آیفون 12 و 12 مینی کمتر اشباع شده هستند و این موضوع در رابطه با سری آیفون 11 هم صدق می کرد. حال اگر این رنگ نارنجی برای دو مدل پرو و پرو مکس از آیفون 13 در نظر گرفته گردد، شاید از لحاظ درخشندگی، شدت کمتری به نسبت دو مدل استاندارد و مینی داشته باشند.

البته تصویری که در این خبر منتشر شده مربوط به آیفون 13 است بنابراین به نظر می رسد اگر آیفون 13 پرو و پرو مکس هم قرار باشد با این رنگ بندی راهی بازار شوند و کمتر اشباع شده باشند، رنگ آن ها بیشتر به برنزی شباهت خواهد داشت تا نارنجی. هرچند اصلا معین نیست آیا اپل این رنگ بندی را برای مدل های پرو در نظر گرفته باشد یا خیر چون تصویر یاد شده فقط از آیفون 13 است.

پیش از این تصاویری از آیفون 13 مینی هم منتشر شده بود که نشان می داد اپل برای این گوشی از دو رنگ آبی و قرمز استفاده نموده که رنگ قرمز را در آیفون SE 2020 هم دیده بودیم. البته گفته می گردد سفید، مشکی و خاکستری هم دیگر رنگ بندی های این مدل را تشکیل می دهند.

جدا از بحث رنگ، سری آیفون 13 احتمالا از لحاظ طراحی تفاوت چندانی با نسل کنونی نخواهند داشت اما به نظر می رسد ناچ روی صفحه اندکی کوچک تر شده و ماژول دوربین هم عظیم تر می گردد که نشان می دهد گوشی های این سری احتمالا دوربین های قدرتمندتری خواهند داشت. پیش از این هم خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه هر چهار مدل علاوه بر بهره مندی از لرزشگیر سنسور شیفت، به سنسور LiDar هم مجهز می شوند. حال آیا این خبرها درست هستند یا خیر موضوعی است که باید برای اطمینان از صحت آن تا پاییز سال جاری منتظر بمانیم.

منبع: GSMArena

منبع: دیجیکالا مگ

به "آیفون 13 با رنگ نارنجی هم عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیفون 13 با رنگ نارنجی هم عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید