گفتگوی تلفنی رئیس مجلس با مراجع عظام تقلید درباره مقابله با کرونا

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، علی لاریجانی در تماس تلفنی با مراجع عظام تقلید، گزارشی از فرایند اقدامات صورت گرفته در مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور ارائه کرد.

گفتگوی تلفنی رئیس مجلس با مراجع عظام تقلید درباره مقابله با کرونا

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ خرید اینترنتی، علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، صبح امروز، (یکشنبه) به مناسبت فرخنده میلاد مولی الموحدین، امام علی(ع) طی تماس تلفنی با مراجع تقلید، آیات عظام صافی گلپایگانی، وحید خراسانی، مکارم شیرازی، شبیری زنجانی، سبحانی، جوادی آملی، نوری همدانی، علوی گرگانی و مظاهری سالروز ولادت مولای متقیان حضرت امام علی (ع) را تبریک گفت.

وی در این تماس ها آخرین اقدامات صورت گرفته در سراسر کشور و شهر مقدس قم در مقابله با شیوع ویروس کرونا، فرایند برطرف نیازمندیهای مردم و تجهیز مراکز درمانی را تشریح کرد.

مراجع عظام تقلید نیز در این گفت و گوها با اظهار قدردانی از پیگیری های رییس مجلس شورای اسلامی و اقدامات صورت گرفته در کشور، بر ضرورت هرچه بیشتر رسیدگی به نیازمندی های عموم در شرایط کنونی، و تدابیر لازم در مقابله با ویروس کرونا تاکید و برای دفع بلا و برطرف بیماری از جامعه اسلامی، دعا و صحت مسلمین و شفای مبتلایان را از خداوند متعال مسئلت کردند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گفتگوی تلفنی رئیس مجلس با مراجع عظام تقلید درباره مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی تلفنی رئیس مجلس با مراجع عظام تقلید درباره مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید