واکسیناسیون دانشجویان متوقف شد، قرار است برنامه جدیدی اعلام نمایند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، معاون دانشجویی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه تمامی سه هزار دانشجوی ساکن خوابگاه های این دانشگاه واکسینه شده اند، گفت: ما واکسیناسیون دانشجویان دکتری را آغاز نموده بودیم که دستوالعمل آمد فعلا متوقف کنید قرار است برنامه جدیدی در این رابطه اعلام نمایند.

واکسیناسیون دانشجویان متوقف شد، قرار است برنامه جدیدی اعلام نمایند

دکتر سعید حبیبا در گفت و گو با وبلاگ خرید اینترنتی، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: در پی شیوع بیماری کرونا و انجام واکسیناسیون بر علیه این بیماری مهلک پس از پیگیری های مکرر و هماهنگی های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی تهران و ستاد ملی مبارزه با کرونا پیروز شدیم یک پایگاه واکسیناسیون در دانشگاه تهران راه اندازی کنیم و به این ترتیب تمامی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه که در سامانه ثبت نام نموده بودند واکسینه شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه دوز اول واکسیناسیون اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه تهران به سرانجام رسیده است و دوز دوم هم در حال اجرا است، توضیح داد: در برنامه پیش بینی شده است تا سرانجام شهریورماه تمامی پرسنل دانشگاه (کارمندان و اعضای هیأت علمی) و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و تا سرانجام آذرماه هم تمامی دانشجویان مقطع کارشناسی واکسینه شوند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران با بیان اینکه واکسیناسیون دانشجویان ساکن خوابگاه به انجام رسیده است، گفت: حدود 3000 دانشجوی تحصیلات تکمیلی در خوابگاه های دانشگاه تهران ساکن هستند که هر دانشجویی که متقاضی بود واکسینه شده است.

دکتر حبیبا خاطر نشان کرد: در حال واکسینه کردن دانشجویان دکتری دانشگاه تهران بودیم که حدود یک هفته پیش دستوالعملی مبنی بر توقف واکسیناسیون به دست ما رسید و اعلام کردند که قرار است این خصوص تصمیمات تازهی اتخاذ و اعلام گردد. بنابراین منتظر برنامه تازه ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران ادامه داد: دانشگاه تهران حدود 45 هزار دانشجو دارد که هنوز بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی شهرستان ها و همچین همه دانشجویان کارشناسی این دانشگاه واکسینه نشده اند.

معاون دانشجویی دانشگاه تهران در رابطه با واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه هم گفت: علاوه بر واکسیناسیون دانشگاهیان و خانواده های آنها، واکسیناسیون دانشجویان هم برای دانشگاه بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه هم پیگیری های زیادی از مراکز مربوطه صورت گرفت و در نهایت پیروز شدیم مجوز واکسیناسیون دانشجویان با اولویت دانشجویان ساکن در خوابگاه ها را کسب کنیم و دانشجویان ساکن در خوابگاه های شهر تهران دانشگاه می توا نستند پس از ثبت نام و دریافت نوبت از روز 20 مردادماه 1400 با مراجعه به باشگاه دانشجویان نسبت به دریافت واکسن اقدام نمایند.

دکتر حبیبا بعلاوه در مورد واکسیناسیون دانشجویان دانشکده ها و پردیس های خارج از شهر تهران گفت: سایر دانشکده ها و پردیس ها خارج از شهر تهران ضروری است ضمن هماهنگی با مراکز بهداشت آن شهر، تمهیدات لازم جهت واکسیناسیون دانشجویان براساس مصوبات ستاد ملی کرونا را فراهم نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکسیناسیون دانشجویان متوقف شد، قرار است برنامه جدیدی اعلام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون دانشجویان متوقف شد، قرار است برنامه جدیدی اعلام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید