ویژگی های جالب گلکسی زد فولد 5؛ از پیشرفت چشمگیر دوربین تا جایگاه قلم S Pen

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، درحالی که کمتر از یک ماه دیگر سری گلکسی S23 معرفی می گردد، شاهد انتشار شایعات درباره نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ هستیم. طبق گزارشی نو، کره ای ها در گلکسی زد فولد 5 از دوربین 108 مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد که پیشرفت چشمگیری نسبت به نسل کنونی محسوب می گردد

ویژگی های جالب گلکسی زد فولد 5؛ از پیشرفت چشمگیر دوربین تا جایگاه قلم S Pen

ظاهراً گلکسی زد فولد 5 با پیشرفت های قابل توجهی نسبت به نسل قبلی اش از راه می رسد که یکی از آن ها دوربین 108 مگاپیکسلی خواهد بود.

درحالی که کمتر از یک ماه دیگر سری گلکسی S23 معرفی می گردد، شاهد انتشار شایعات درباره نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ هستیم. طبق گزارشی نو، کره ای ها در گلکسی زد فولد 5 از دوربین 108 مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد که پیشرفت چشمگیری نسبت به نسل کنونی محسوب می گردد.

براساس گزارشی که از سوی وب سایت تایوانی The Pixel منتشر شده است، سامسونگ احتمالاً برای گلکسی Z Fold 5، دوربین 50 مگاپیکسلی را کنار می گذارد و به سراغ دوربین 108 مگاپیکسلی می رود؛ دوربینی که در گلکسی S22 اولترا استفاده شده است.

بهبود دوربین گلکسی زد فولد 5

ظاهراً استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی باعث افزایش وزن گوشی تاشو بعدی سامسونگ می گردد و وزن آن را به 275 گرم می رساند که بسیار بیشتر از وزن 263 گرمی گلکسی زد فولد 4 است، بنابراین نمی توان چندان به این ادعا اعتماد کرد. البته به افزایش رزولوشن دوربین تله فوتو هم اشاره شده است که این موضوع هم می تواند روی افزایش وزن تأثیر داشته باشد، اما نه به مقدار 12 گرم.

گزارش امروز ادعا می نماید که سامسونگ از دوربین تله فوتو 64 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 2 برابری و دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی در گلکسی زد فولد 5 استفاده خواهد نمود، بااین حال به توجه به ارتقای دوربین گلکسی زد فولد 4 در سال گذشته میلادی، تغییر هم زمان دو دوربین کمی دور از انتظار به نظر می رسد.

با وجود اینکه نمی توان گزارش اخیر را تأیید کرد و دلایلی برای رد آن وجود دارد، با توجه به اینکه سامسونگ می خواهد بیش از پیش روی گوشی های تاشو تمرکز کند و البته رقبای نوی وارد این بازار شده اند، امکان ارتقای دوربین وجود دارد؛ مخصوصاً دوربین اصلی. درحالی که گوشی های تاشو قیمت بالایی دارند، اما از نظر کیفیت دوربین، قابل رقابت با برترین های بازار نیستند؛ بنابراین شاید کره ای ها سال جاری تغییری در این شرایط ایجاد نمایند.

از دیگر ویژگی های مورد انتظار گلکسی زد فولد 5 می توان به جایگاه مخصوص قلم S Pen و بعلاوه کاهش چین خوردگی نمایشگر با استفاده از لولای نو اشاره نمود.

منبع: دیجیاتو

منبع: فرادید

به "ویژگی های جالب گلکسی زد فولد 5؛ از پیشرفت چشمگیر دوربین تا جایگاه قلم S Pen" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های جالب گلکسی زد فولد 5؛ از پیشرفت چشمگیر دوربین تا جایگاه قلم S Pen"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید