هفته سرنوشت ساز بازار سهام، آیا بورس از چرخه منفی خارج می گردد؟

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، بازار سهام در آخرین روزهای پاییز سراسر سبز بود. شاخص کل بورس در مقایسه با هفته قبل 5 درصد رشد داشت. کارشناسان ادامه فرایند مثبت را منوط به شرایطی می دانند.

هفته سرنوشت ساز بازار سهام، آیا بورس از چرخه منفی خارج می گردد؟

پیغام الیاس کردی، کارشناس بازار سهام گفت: بازار سهام سه هفته سخت را پشت سر گذاشت. شاخص کل از یک میلیون و 450 هزار واحد به یک میلیون و 290 هزار واحد ریزش کرد و سهم ها در صف فروش قفل بودند.

وی اضافه نمود: بر اساس تحلیل تکنیکال حدود شاخص یک میلیون و 400 هزار واحد در هفته آینده با مقاومت روبرو خواهد شد و شاید بورس رفتار تکرارپذیری داشته باشد.

این کارشناس اظهار کرد: ارزش معاملات در دو روز پایانی هفته کمی امیدوارکننده بود و احتمالا هفته آینده شاخص کل به حدود کانال یک میلیون و 450 هزار واحد برسد. اگر ارزش معاملات افزایش یابد، خبر مثبتی مخابره گردد و حقیقی ها خریدار باشند و حقوقی ها عرضه نکنند، احتمالا از لوپ منفی خارج می شویم.

الیاس کردی اعلام کرد: شرایط بازار برای ابتدای هفته آینده خوب است. از روز دوشنبه با توجه به نزدیک شدن به مقاومت شاهد عرضه خواهیم بود. اما چنانچه موارد ذکر شده اتفاق نیفتد این عرضه ها می تواند بعد از دو روز با حجم معاملات بالا خریداری گردد و بازار مجددا عقب نشینی نکند و از این کانال عبور کنیم.

وی توضیح داد: هفته آینده تقابل بین خریداران و فروشندگان در کانال یک میلیون و 450 هزار واحد به ما نشان خواهد داد که امکان برون رفت از کانال نزولی وجود دارد یا خیر. هفته آینده با توجه به دو کوشش ناموفق بورس برای خروح از این فرایند نزولی هفته بسیار مهمی است.

آخرین پیش بینی های بازار سهام را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس وبلاگ خرید اینترنتی بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "هفته سرنوشت ساز بازار سهام، آیا بورس از چرخه منفی خارج می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته سرنوشت ساز بازار سهام، آیا بورس از چرخه منفی خارج می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید