فرزانه فصیحی باز هم رکورد شکست؛ این بار با فتوفینیش و مدارک کامل!

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، بانوی دونده ایران که پس از رکوردشکنی در دوی 60 متر با حواشی زیادی از جمله شائبه عدم صحت رکوردش روبه رو شده بود، این بار در مسابقه ای رکوردشکنی کرد که دیگر نمی توان رسمیت آن را زیر سوال برد.

فرزانه فصیحی باز هم رکورد شکست؛ این بار با فتوفینیش و مدارک کامل!

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی ، ایسنا نوشت: فرزانه فصیحی، بانوی دونده ایران شب گذشته در دوی 60 متر کاپ بین المللی استانبول دوید و رکورد ملی ایران را که پیش از این هم در اختیار خودش بود، شکست. فصیحی در این مسابقات زمان 7.25 را ثبت کرد و 4 صدم ثانیه رکورد قبلی خود را ارتقا داد ضمن اینکه فدراسیون جهانی نیز این رکورد فصیحی را مانند رکوردهای قبلی اش ثبت کرد.

این ارتقاء رکورد در حالی رخ داد که عملکرد فصیحی پس از ثبت زمان 7.29 در صربستان و کسب سهمیه مسابقات جهانی داخل سالن با حواشی زیادی رو به رو شد. بارها رکورد او و مسابقات صربستان به دلیل نداشتن شماره روی سینه و ابهام در فتوفینیش از سوی بعضی زیر سوال رفت. فدراسیون دوومیدانی هم تحت تاثیر این حواشی نامه ای با هفت سوال به صربستان فرستاد و درخواست صحت رکورد کرد؛ نامه ای که به گفته خود ایرج عرب، سرپرست این فدراسیون لحن خوبی نداشت و در نتیجه نامه دومی با ادبیات بهتر ارسال شد.

فصیحی این بار در مسابقاتی دوید که هم فتوفینیش داشت و هم شماره سینه. علاوه بر این فیلم مسابقات کامل پخش شد تا با بهانه منقطع شدن فیلم، شائبه تقلب مطرح نگردد. فصیحی در این مدت به جای اینکه با مصاحبه به نقدها پاسخ بدهد بر کار خود تمرکز کرد و بار دیگر رکورد خود را ارتقاء داد تا بهترین پاسخ را به منتقدانش داده باشد.

یکی از اصلی ترین مسائلی که این حواشی را برای فصیحی بوجود آورد، جنگ بر سر تصدی پست ریاست فدراسیون است چرا که شایعه شده اگر فصیحی چهره شاخص بانوان دوومیدانی کار ایران گردد، آنگاه احتمال اینکه او نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی گردد، زیاد می گردد و از آنجا که بعضی او را به واسطه همسرش منتسب به حمایت از یکی از کاندیداها می نمایند، سعی داشتند در ثبت رکود این ورزشکار شائبه ایجاد نمایند تا در نهایت او نماینده ورزشکاران نگردد اما فصیحی بدون توجه به حواشی بار دیگر در مسابقه ای که رسمیت آن را به سختی می توان زیر سوال برد دوید و رکوردشکنی کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "فرزانه فصیحی باز هم رکورد شکست؛ این بار با فتوفینیش و مدارک کامل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزانه فصیحی باز هم رکورد شکست؛ این بار با فتوفینیش و مدارک کامل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید