عکس ، دوربین سلفی متفاوت گوشی تازه شیائومی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، گجت نیوز نوشت: پتنت نو شیائومی حاکی از آن است که این شرکت قصد دارد فناوری دوربین سلفی پاپ آپ را این بار با مکانیزمی نو به گوشی های آینده خود بازگرداند.

عکس ، دوربین سلفی متفاوت گوشی تازه شیائومی

گزارش های اخیر نشان می دهند که اداره مالکیت معنوی دولت چین، حق اختراع نوی که مکانیزم موبایل دوربین و تجهیزات الکترونیکی نام دارد را به شیائومی اعطا کرده است. این طرح نمونه تکامل یافته دوربین سلفی پاپ آپ محسوب می شود که در برخی از دستگاه های شیائومی استفاده شده بود. طبق توضیحات این پتنت، مکانیزم آن از یک بخش ورودی برق، صفحه ارتباطی میانی و بخش خروجی برق تشکیل شده است.

در این بین، بخش خروجی برق برای اتصال به دوربین استفاده می شود. قسمت متحرک نیز به این بخش متصل خواهد شد و قطعه متحرک بخش خروجی را برای حرکت بین قسمت ورودی و مکانیزم اتصال مسطح هدایت می کند. این فرآیند باعث حرکت دوربین و مکانیزمی شبیه سلفی پاپ آپ خواهد شد. بدین وسیله کاربران می توانند یک گوشی هوشمند تمام صفحه داشته باشند.

بر اساس پتنت نو شیائومی، حرکت دوربین سلفی بالاجهنده نو با استفاده از ساختار مکانیکی محقق خواهد شد. این ساختار ساده و قابل اعتماد و کم هزینه است. از آنجاکه مکانیزم متحرک از پیوند مسطح برای انتقال نیرو بهره می گیرد، بنابراین این امر منجر به کاهش ضخامت دستگاه خواهد شد.

شیائومی پیشتر در برخی از گوشی های هوشمند خود نظیر ردمی K20 پرو و ردمی K30 پرو از فناوری دوربین سلفی پاپ آپ استفاده کرده بود. این طرح فعلا در قالب پتنت منتشر شده و تا زمان اعلام رسمی شیائومی، صرفا در حد یک شایعه باقی می ماند.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "عکس ، دوربین سلفی متفاوت گوشی تازه شیائومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، دوربین سلفی متفاوت گوشی تازه شیائومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید