شیخه لطیفه در خانه تحت مراقبت است

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سفارت امارات در لندن با بیان اینکه شیخه لطیفه ، دختر محمد بن راشد آل مکتوم، حاکم دبی ، در خانه تحت مراقبت است مدعی شد گزارش های رسانه ای درباره وی منعکس کننده شرایط واقعی نیست!

شیخه لطیفه در خانه تحت مراقبت است

در بیانیه صادر شده از سفارت امارات که رویترز نسخه ای از آن را به دست آورد، آمده است: خانواده لطیفه تأیید می نمایند که والاحضرت با حمایت خانواده و متخصصان پزشکی در منزل تحت مراقبت است. فرایند بهبود وی همچنان ادامه دارد و امیدواریم که در زمان مناسب به زندگی عمومی بازگردد.

دومنیک راب ، وزیر امور خارجه انگلیس دو روز پیش نگرانی کشورش را در خصوص گزارشات مربوط به ربایش شاهزاده لطیفه، دختر حاکم دبی ابراز داشت.

راب به شبکه اسکای نیوز گفت: دولت انگلیس نگران فیلم های شاهزاده لطیفه است و می خواهد شواهدی از زنده بودن و سلامتی وی ببیند.

پس از راب سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری چون دیده بان حقوق بشر و عفو بین الملل هم درخواست های مشابهی را مطرح کردند.

عفو بین الملل سپتامبر گذشته بیانیه ای صادر و اظهار داشت، شیخه لطیفه پس از دستگیری هنگام کوشش برای دومین بار برای فرار از امارات، در مکانی نامعلوم نگهداری می گردد.

لطیفه بنت محمد، دختر حاکم دوبی پدر خود را متهم نموده که او را از 2018 به این طرف گروگان گرفته و در خانه زندانی نموده است.

تا به امروز عکس یا ویدیویی از شاهزاده لطیفه از سوی خانواده اش منتشر نشده است. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "شیخه لطیفه در خانه تحت مراقبت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخه لطیفه در خانه تحت مراقبت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید