با این گل های رنگی خانه خود را زیباتر کنید

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، گل آرایی از زیباترین و لطیف ترین مشاغل جهان محسوب می گردد، ارتباط روزانه با گل و گیاهان باعث می گردد تا استرس و فشار زندگی به مقدار زیادی از بدن خارج گردد.

با این گل های رنگی خانه خود را زیباتر کنید

گل آرایی در دکور خانه ممکن است برای همه ارزان نباشد. در ادامه ایده هایی را برای شما بازگو می کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه برترین و زیباترین نتیجه را در خانه خود شکوفا کنید. با این مطلب از وبلاگ خرید اینترنتی همراه باشید.

گل آرایی در دکور خانه

گل آرایی در خانه به هنر استفاده از گیاهان و گل ها برای ترکیب بندی و خلق آثار و طرح هایی زیبا و دلنشین گفته می گردد. در ادامه به نمونه هایی از گل آرایی های ساده و کاربردی می پردازیم.

گل های غنچه ای از نکات گل آرایی در دکور خانه

استفاده از گل های غنچه ای که در دسته گل های عروس نیز استفاده می گردد، می تواند انتخاب مناسبی برای گلدان های خالی روی میز باشد.

میز را در راهرو یا در گوشه سالن قرار دهید

برای یک گل آرایی مدرن و همزمان وینتیج می توانید یک میز پایه بلند را برای قرار دهی گلدان انتخاب کنید. بهتر است میز را در راهرو یا در گوشه سالن قرار دهید. اگر بتوانید میز و گلدان را در مجاورت نور طبیعی بگذارید در هنگام تابش خورشید می توانید تصویری زیبا و خیره کننده را داشته باشید.

استفاده از گلدانی در مرکز میز که با گل هایی به رنگ مبلمان تزیین شده است

ست کردن رنگ گل ها با مبلمان و اکسسوری های خانه می تواند هارمونی زیبایی به خانه شما بدهد. برای مثال استفاده از گلدانی در مرکز میز که با گل هایی به رنگ مبلمان تزیین شده است، حس طراوت را به خانه می دهد.

رنگ و طرح گل ها باید با فرش و اکسسوری های فضا متناسب باشد

اگر فضای ورودی خانه شما به گونه ای است که می توانید از یک میز بهره ببرید، بهتر است بر روی آن یک گلدان لبریز از گل قرار دهید. رنگ و طرح گل ها باید با فرش و اکسسوری های فضا متناسب باشد. برای اینکه چیدمان خانه خود را زیبا کنید به مطلب سر با این مبلمان ارزان، خانه خود را لوکس کنید بزنید.

استفاده از یک گلدان کوچک در کنار تختخواب از نکات گل آرایی در دکور خانه

استفاده از یک گلدان کوچک در کنار تختخواب باعث می گردد تا خوابی بهتر و راحت تر داشته باشید و صبح ها روز خود را با صحنه ای زیباتر شروع کنید.

گل آرایی و اهمیت استفاده از گل ها را از یاد نبرید

اگر در باغ یا تراس خود میز چیده اید، گل آرایی و اهمیت استفاده از گل ها را از یاد نبرید. گلدان های متعدد با گل های رنگارنگ می تواند جلوه ای خیره کننده به میز شما بدهد.

گل های زرد رنگ می توانند گزینه مناسبی برای جان بخشی به خانه باشند

استفاده از گلدان ها بر روی شومینه می تواند زیبایی و رنگی تازه به خانه دهد. گل های زرد رنگ می توانند گزینه مناسبی برای جان بخشی به خانه باشند.

گل های ارکیده را در یک گلدان ساده و شیشه ای قرار دهید

گل ها قدرت زیادی دارند. گل های ارکیده را در یک گلدان ساده و شیشه ای قرار دهید. ارکیده نماد لوکس بودن و ظرافت است و اگر در فضایی مدرن و مینیمال قرار بگیرند به راحتی مرکز توجه و زیبایی می شوند.

دسته های رنگی گل را از گرم به سرد از نکات گل آرایی در دکور خانه

دسته گل های رنگین کمانی می توانند گزینه مناسبی برای جان بخشی به فضا باشند. دسته های رنگی گل را از گرم به سرد بچینید و رنگین کمان خود را ایجاد کنید.

در کنار میز خود گلدانی با گل های تازه قرار دهید

یک میز صبحانه با یک گلدان رنگی تکمیل می گردد. در کنار میز خود گلدانی با گل های تازه قرار دهید تا روزی پر انرژی و زیبا را شروع کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب پاک کردن چربی روی کابینت در سریع ترین زمان را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "با این گل های رنگی خانه خود را زیباتر کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این گل های رنگی خانه خود را زیباتر کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید