اعلام زمان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید نمود: حقوق شاغلان یک میلیون تومان و حقوق بازنشستگان نیز 900 هزار تومان افزایش می یابد.

اعلام زمان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان

مسعود میرکاظمی در حاشیه نشست امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت لایحه ای برای ترمیم حقوق در ماه های به جای مانده سال ارائه نموده بود که مجلس شورای اسلامی تغییراتی در متن لایحه ایجاد کرد؛ در نشست علنی امروز مجلس، تصویب شد که لایحه برای آنالیز بیشتر به کمیسیون ارجاع و با مشارکت دولت نهایی گردد.

وی با بیان اینکه افزایش حقوق، مشمول کارمندان دولت و بازنشستگان لشکری و کشوری می گردد، گفت: جزئیات این لایحه در نشست امروز کمیسیون مورد آنالیز نهاده شد و درباره موارد اختلافی توافق شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: کوشش شد که سقف بودجه رعایت گردد هرچند امروز مقداری از سقف بیشتر شد اما دولت انعطاف نشان داد تا این موضوع حل گردد و لایحه مذکور در صحن مطرح گردد.

میرکاظمی درباره اندازه افزایش حقوق، توضیح داد: حقوق شاغلان یک میلیون تومان و حقوق بازنشستگان نیز 900 هزار تومان افزایش می یابد، برای عائله مندی 200 هزار تومان و برای هر فرزند 100 هزار تومان به حقوق اضافه خواهد شد. البته موضوعی تحت عنوان پرداخت بیشتر از 900 هزار تومان به بازنشستگان مطرح است که جمع بندی شد.

وی درباره زمان اجرایی شدن افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری و لشکری اظهار داشت: نظر این است که از آنجاکه مبلغ افزایش، بیشتر شده، از مهر ماه این موضوع اجرایی گردد.

منبع: فرارو

به "اعلام زمان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید