پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی چگونه است؟

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، خودروها برای تردد از بعضی آزادراه ها ملزم به پرداخت مبلغی به عنوان عوارض هستند. حتما شما نیز تا به حال ماندن در ترافیک های آزاردهنده را هنگام پرداخت عوارض آزادراهی تجربه نموده اید. اکنون با روش پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی می توانید عوارض خودرویتان را در کمتر از 5 دقیقه پرداخت کنید، تا دیگر وقت ارزشمند شما در ترافیک های سنگین تلف نشود. در این بخش به انواع روش های پرداخت عوارض بدون توقف می پردازیم و برترین روش را معرفی می کنیم. با مطالعه مطلب پیش رو، دیگر برای پرداخت عوارض در ترافیک نخواهید ماند.

پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی چگونه است؟

پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی با روش کسر مستقیم از حساب بانکی

عوارض خودرو باید در مدت زمان مشخص پرداخت گردد. در غیر این صورت مالک ماشین مجبور به پرداخت جریمه می گردد. مهلت پرداخت عوارض آزادراهی حداکثر یک هفته است. پس پیشنهاد می کنیم آسان ترین و سریع ترین روش ها را برای پرداخت عوارض انتخاب کنید تا مشمول جریمه نشوید.

چندین سال است که برای رفاه حال دارندگان وسایل نقلیه و صرفه جویی در وقت آن ها، روش های متعددی برای پرداخت خلافی خودرو و عوارض آزادراهی ایجاد شده است. یکی از این روش ها، کسر مستقیم از حساب بانکی است. مبلغ عوارض آزادراهی در ازای هر بار عبور از آزادراه به صورت اتوماتیک از حساب مالک خودرو کسر و به او اطلاع داده می گردد. این کار با اجازه مستقیم کاربر صورت می گیرد و روشی آسان برای پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی است. البته بسیاری از افراد تمایلی به این کار ندارند و ترجیح می دهند این عوارض را خودشان پرداخت نمایند، زیرا در روش کسر مستقیم از حساب بانکی، اجازه برداشت از حساب به شخص ثالثی داده می گردد و امنیت کافی ندارد.

پرداخت عوارض آزادراهی بانک مسکن با استفاده از برچسب

پرداخت عوارض آزادراهی بانک مسکن، یکی دیگر از روش های رایج برای پرداخت عوارض آزادراهی است. این برچسب را می توانید به وسیله سامانه اینترنتی بانک مسکن، شعب منتخب این بانک یا مراجعه حضوری به نمایندگان فروش بخرید. در صورت داشتن برچسب، هنگام عبور از بزرگ راه ها، مبلغ مورد نظر از کیف پولتان کسر خواهد شد. شما می توانید این کیف پول را در مبلغ های مختلف شارژ کنید. این روش باعث صرفه جویی در وقت می گردد؛ اما فرایند ثبت نام و دریافت برچسب برای بعضی افراد سخت است و هم چنین احتیاج به پرداخت هزینه و صرف زمان دارد؛ ازاین رو اغلب افراد در پی راه کارهای ساده تر می گردند.

پرداخت عوارض آزادراهی خودرو با اپلیکیشن های موبایل

اپلیکیشن های بسیاری طراحی شده اند تا شما بتوانید عوارض آزادراهی خودرویتان را با استفاده از آن ها و بدون اتلاف وقت، پرداخت کنید. هریک از این برنامه ها امکانات متعددی در اختیار کاربر قرار می دهند و به او یاری می نمایند تا عوارض آزادراهی را بسیار آسان و بدون معطلی بپردازد. اغلب دارندگان خودرو این اپلیکیشن ها را روی گوشی موبایلشان نصب می نمایند تا دیگر در صف های طولانی عوارض و پشت ترافیک های طاقت فرسا منتظر نمانند. اگر هنوز در پی راه بهتری برای پرداخت عوارض هستید، در بخش بعدی برترین راه پرداخت عوارض آزادراهی را به شما معرفی خواهیم کرد.

برترین راه پرداخت عوارض آزادراهی با استفاده از سامانه آیتول

استفاده از سامانه یا اپلیکیشن آیتول، برترین راه پرداخت عوارض آزادراهی است. به یاری امکانات آنی رو در سامانه جامع خودروی من آیتول، بدون توقف در پایگاه های عوارضی، نسبت به استعلام عوارضی خودرو و پرداخت آن اقدام کنید. با وارد کردن شماره پلاک و موبایل دارنده خودرو در سایت آیتول و استعلام عوارض آزادراهی خودرو دیگر نگرانی بابت دیرکرد پرداخت عوارض نداشته باشید. در چند مرحله کوتاه، اطلاعات خودرویتان را داخل سایت یا اپلیکیشن آیتول وارد و در کمترین زمان عوارض ماشین را استعلام و پرداخت کنید. نرخ عوارض محاسبه شده در این روش کاملا دقیق و بدون هیچ گونه خطاست. بعلاوه شما می توانید با استفاده از آیتول، استعلام عوارض آزادراهی با جزئیات را نیز مشاهده کنید. این جزئیات شخصی هستند و فقط در اختیار مالک خودرو قرار می گیرند.

آزادراه های تحت پوشش در سامانه آیتول شامل آزادراه تهران-قم، آزادراه همت-کرج، آزادراه قزوین-زنجان، آزادراه تهران-ساوه، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه گذرگاه شرق اصفهان، آزادراه کاشان-نطنز-اصفهان (سان آرا) و آزادراه بندرعباس-شهید رجایی است. در صورت عبور از این آزادراه ها به راحتی می توانید عوارض آزادراهی خودرویتان را بدون احتیاج به توقف پرداخت کنید.

مزایای استفاده از آیتول؛ برترین سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض

آیتول یک سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض است که خدمات بسیاری به کاربر ارائه می دهد و مزایای متعددی دارد. با استفاده از این سامانه در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین اطلاعات، بیشترین جزئیات را به دست می آورید. در کلیه ساعات شبانه روز می توانید از آیتول بهره ببرید و به صورت آنلاین و در کمتر از 5 دقیقه عوارض خودروهای سواری و غیرسواری را پرداخت کنید. اطلاعات ارائه شده بسیار دقیق و کامل است و امنیت کاربر کاملا حفظ می گردد.

آیتول یا سامانه خودروی من، فقط برای پرداخت عوارض آزادراهی نیست و کاربردهای بسیاری برای مالکان خودرو دارد. به وسیله این سامانه می توانید قیمت بیمه موتور، بیمه شخص ثالث و بدنه را استعلام بگیرید و اقدام به خرید یا تمدید آن ها کنید.

با آیتول، عوارض خودرویتان را در کسری از ثانیه و بدون احتیاج به توقف پرداخت کنید

در این بخش به آنالیز روش های مختلف برای پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی پرداختیم. هم چنین برترین روش را به شما عزیزان معرفی کردیم تا در کسری از ثانیه عوارض خودرویتان را پرداخت و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

آیتول سامانه خودروی من، این توانایی را به کاربران می دهد تا به کلیه سرویس های مرتبط با عوارض خودرو دسترسی داشته باشند و احتیاجهای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع نمایند. با استفاده از سایت یا اپلیکیشن آیتول به آسانی می توانید کلیه عوارض سالیانه، طرح ترافیک و آزادراهی خودرویتان را مشاهده و پرداخت کنید. هم چنین از سایر خدمات موجود از قبیل بیمه شخص ثالث، معاینه فنی غیرحضوری و امکانات دیگر بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد سایت آیتول به آدرس itoll.ir شوید یا با شماره 89518010-021 تماس بگیرید.

منبع: همگردی

به "پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی چگونه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت بدون توقف عوارض آزادراهی چگونه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید