وزیران پیشنهادی در همه کمیسیون ها حضور خواهند داشت

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: همه وزیران پیشنهادی به مدت یک هفته در کمیسیون های مختلف مجلس حضور پیدا می کنند.

وزیران پیشنهادی در همه کمیسیون ها حضور خواهند داشت

به گزارش جانم آنلاین به نقل از ایرنا، سید نظام الدین موسوی روز شنبه در گفت و گویی در پاسخ به این سوال که امروز کدام یک از وزیران پیشنهادی در جلسات تخصصی کمیسیون های مجلس حاضر می شوند، گفت:

مطابق ماده 202 آیین نامه داخلی مجلس، وزیران پیشنهادی به مدت یک هفته در کمیسیون های مختلف مجلس حضور پیدا می کنند و برنامه ریزی هم که ما انجام داده ایم این است که همه وزیران در همه کمیسیون ها حضور پیدا کنند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس اضافه کرد: از امروز تا روز سه شنبه همه وزیران به تناسب در کمیسیون های مختلف که حدود 10 کمیسیون تخصصی در مجلس شورای اسلامی داریم، دعوت هستند و می آیند و هم در کمیسیون ها و هم در فراکسیون ها حضور پیدا می کنند.

موسوی شرح داد: بنابراین در این مدت قرار است که همه وزیران پیشنهادی از سوی رییس جمهوری براساس بازه زمانی تعیین شده در کمیسیون های مختلف حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: البته در کمیسیون های مرتبط وزیران مرتبط زمان بیشتر یعنی دوساعت و در کمیسیون های غیرمرتبط با موضوع وزارت، به مدت یک سال ساعت حضور خواهند داشت.

کننده مردم تهران در مجلس شرح داد: اگر من بخواهم همه وزیران و ساعت حضور آن ها در کمیسیون ها را بیان کنم طولانی می شود و احتمالاً فرصت نشود، همه وزیران در همه کمیسیون ها حضور پیدا می کند.

منبع: جام جم آنلاین

به "وزیران پیشنهادی در همه کمیسیون ها حضور خواهند داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیران پیشنهادی در همه کمیسیون ها حضور خواهند داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید