قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در بازار، پژو گران شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، خبرنگاران : رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار امروز 17 آذر1399 از افزایش قیمت پژو و ثبات قیمت سمند حکایت دارد.

قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در بازار، پژو گران شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو محصولاتی مانند پژو 206 تیپ 2، ، پژو 206 تیپ 5، پژو 206 صندوقدار، سمند LX، سمند LX با موتور EF7، سمند سورن قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب نمایند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که پژو 206 تیپ 2 محصول پرطرفدار خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار گرفته است امروز نسبت به روز گذشته تغییری نداشته ودر بازار 199 میلیون تومان قیمت خورد، هرچند بعضی از فروشنده ها این خودرو را 200 میلیون تومان قیمت گذاری نموده بودند .

پژو 206 تیپ 5 هم امروز نسبت به روز گذشته در بازار با افزایش قیمت رو به رو بود و با قیمت 261 تومان خرید و فروش شد ،روز گذشته پژو 206 تیپ 5 روز گذشته 258 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شده بود.

پژو 206 صندوقدار دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تا به امروز توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند نیز امروز در بازار با محدوده قیمتی247 میلیون تومان قیمت خورد که مشابه قیمت روز گذشته بود.

از خانواده سمند نیز سمند LX امروز در بازار با محدوده قیمتی 188 میلیون تومان قیمت خورد و که مشابه قیمت روز گذشته بود ؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 205 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد که نسبت به روز گذشته 2 میلیون تومان گران شد .

از دیگر محصولات این خانواده می توان به سمند سورن اشاره نمود، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می گردد . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های اتومبیل امروز با قیمت 243 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و نسبت به روز بدون تغییر بود .

منبع: اقتصادنیوز

به "قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در بازار، پژو گران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در بازار، پژو گران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید