عباسعلی امروز تست کرونا می دهد، زمان جراحی تعیین شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، حمیده عباسعلی که چهارشنبه گذشته راهی کشور آلمان شده بود، پس از ورود به شهر هانوفر توسط دکتر امینی مورد معاینه قرار گرفت و این پزشک ایرانی از فرایند درمان و بهبود پای آسیب دیده ابراز رضایت کرد.

عباسعلی امروز تست کرونا می دهد، زمان جراحی تعیین شد

بر اساس برنامه تنظیم شده قرار است عباسعلی چهارشنبه هفته جاری (21 آبان ماه) ساعت 6 صبح به وقت محلی بستری و ساعت 7:30 دقیقه تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بر همین اساس عباسعلی امروز آزمایش کرونا خواهد داد.

دکتر امینی در این مورد به وبلاگ خرید اینترنتی گفت: طبق برنامه ای که از قبل طراحی شده بود، وی باید روز چهارشنبه تحت عمل جراحی قرار گیرد. چون طبق قانون نباید بیشتر از دو روز از تست های کرونا گذشته باشد، امروز این کار انجام خواهد شد و پس از آن مقدمات بستری را انجام می دهیم.

وی افزود: پس از ورود عباسعلی به هانوفر معاینه ای از ناحیه آسیب دیده داشتیم که واقعاً شرایط بسیار خوبی داشت. این بانوی المپیکی روز چهارشنبه پس از جراحی در بیمارستان استراحت خواهد داشت و پنجشنبه مرخص می شود و سایر کارها بلافاصله زیر نظر من و دکتر آبرون آغاز می شود.

دکتر امینی در انتها گفت: نکته مهم و بسیار حائز اهمیت در مورد خانم عباسعلی روحیه و انگیزه بالای او برای موفقیت در بازی های المپیک بود. ما هم به نوبه خود هر آنچه لازم باشد در این خصوص انجام می دهیم و امیدواریم او به خواسته و هدف خود که همان مدال المپیک است، دست پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عباسعلی امروز تست کرونا می دهد، زمان جراحی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباسعلی امروز تست کرونا می دهد، زمان جراحی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید