برای کسب مدال به لیسبون می رویم، واکسیناسیون‬ دغدغه ها راکاهش داد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرمربی تیم ملی کاراته بانوان با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: اردوهای بسیار خوبی را پشت می گذاریم تمامی نفرات دعوت شده به اردوی آماده سازی با جدیت تمام تمرین می نمایند تا در بهترین شرایط بدنی راهی آخرین مرحله از رقابتهای کسب امتیاز ورودی المپیک شوند و با وجود آنکه یک مرحله دیگر از اردوها را قبل از اعزام خواهیم داشت، ولی واقعاً دختران کاراته شرایط بسیار خوبی دارند.

برای کسب مدال به لیسبون می رویم، واکسیناسیون‬ دغدغه ها راکاهش داد

وی در مورد واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی گفت: با توجه به قوانین جدید بین المللی برای سفر به کشورهای دیگر و همچنین تصمیم IOC در مورد واکسیناسیون ورزشکاران المپیکی این کار باید انجام می شد. البته که دغدغه هایی در مورد عوارض احتمالی ناشی از تزریق بخصوص برای کاراته کاها که به زودی راهی مهمترین تورنمنت خود هستند، وجود داشت که با توضیحات مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته ملی المپیک، این موضوع نیز برطرف شد و خدا را شکر از این پس نگرانی کمتری نسبت به درگیری ملی پوشان با این ویروس خواهیم داشت.

خوش قدم به مسابقات لیسبون هم اشاره نمود و اضافه نمود: این رقابتها به جهت آنکه آخرین مرحله از مسابقات کسب امتیاز ورودی المپیک است از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و بدون شک همه کاراته کاهای مدعی با بهترین شرایط خود به این مسابقات می آیند. اعضای تیم ما نیز آمادگی خوبی دارند و با هدف کسب سکو و قطعی کردن سهمیه های خود پای به تاتامی لیسبون خواهیم گذاشت.

سرمربی تیم ملی بانوان در انتها گفت: نتایج رقابتهای قهرمانی اروپا که بعد از مسابقات لیسبون در کرواسی برگزار می گردد، روی سهمیه ها تأثیرگذار است، ولی این برای ما اهمیتی ندارد، ما بدون توجه به امتیازات کسب شده و فقط برای کسب مدال و افتخاری دیگر برای کاراته ایران به میدان می رویم و امیدوارم اعضای تیم برابر با آنچه زحمت می کشند، نتیجه لازم را کسب نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برای کسب مدال به لیسبون می رویم، واکسیناسیون‬ دغدغه ها راکاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای کسب مدال به لیسبون می رویم، واکسیناسیون‬ دغدغه ها راکاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید