شهنازی: تعطیلی طولانی مدت لیگ مفید نیست، بازیکن پیکان حداقل 5 جلسه باید محروم گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: تیم هایی مثل سایپا و ورامین در اوج آمادگی هستند و تعطیلی طولانی مدت لیگ آنها را از فرم ایده آل خارج می نماید.

شهنازی: تعطیلی طولانی مدت لیگ مفید نیست، بازیکن پیکان حداقل 5 جلسه باید محروم گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ خرید اینترنتی، ناصر شهنازی در خصوص پیروزی سه بر یک شاگردانش مقابل کاله در هفته دهم لیگ برتر والیبال، گفت: کاله یکی از تیم های خوب لیگ برتر است، ما در ست نخست به خاطر نداشتن تمرکز شکست خوردیم، ولی از ابتدای ست دوم سرویس های بهتری زدیم و در مقابل کاله نتوانست از نقطه قوت خود که همان سرویس است استفاده کند. بازیکنان ما به ویژه امیرحسینی کوشش زیادی برای پیروزی در این ملاقات کردند.

وی اضافه کرد: بازیکنانی که به عنوان جایگزین وارد زمین شدند عملکرد خوبی داشتند. ما اگر ست دوم را هم به کاله واگذار می کردیم در ادامه بازی به مشکل جدی بر می خوردیم. کاله ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است و ما پیروزی مقابل آنها خستگی مسابقات قبلی را از تن به در کردیم.

سرمربی تیم والیبال سایپا در خصوص تعطیلی 50 روزه لیگ برتر به خاطر اردوهای تیم ملی اظهار کرد: سایپا و شهرداری ورامین تیم هایی هستند که در اوج آمادگی قرار دارند و بدون شک بعد از این تعطیلات طولانی از فرم ایده آل خارج خواهند شد. این تعطیلی طولانی مدت به هیچ عنوان به سود لیگ برتر والیبال نیست.

شهنازی در سرانجام به رویارویی تیمش با پیکان اشاره نمود و گفت: در ملاقات با پیکان یکی از ملی پوشان این تیم الفاظ بسیار رکیکی را علیه بازیکن ما به کار برد و نمی دانم این بازیکن به چه دلیل به تیم ملی دعوت می گردد، او حداقل باید 5 جلسه از همراهی تیمش محروم می شد. من مطمئنم دعوت شدن او به تیم ملی به خاطر فشار رسانه هاست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شهنازی: تعطیلی طولانی مدت لیگ مفید نیست، بازیکن پیکان حداقل 5 جلسه باید محروم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهنازی: تعطیلی طولانی مدت لیگ مفید نیست، بازیکن پیکان حداقل 5 جلسه باید محروم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید