اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال برای اردوی المپیک اعلام شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، با اعلام ولادیمیر آلکنو تیم ملی والیبال مردان ایران جهت حضور در بازی های المپیک توکیو تمرینات خود را از شنبه دوازدهم تیرماه با حضور 19 بازیکن شروع می نماید.

اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال برای اردوی المپیک اعلام شد

فهرست بازیکنان فراخوانده شده از سوی سرمربی تیم ملی به اردوی المپیکی ایران عبارت است از: سعید معروف، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت، سیدمحمد موسوی، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی، رضا عابدینی، میلاد عبادی پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، پوریا فیاضی، امیرحسین اسفندیار، مهدی مرندی، آرمان صالحی.

بعلاوه مجتبی میرزاجانپور و فرهاد قائمی در تمرینات تیم ملی حاضر خواهند بود تا شرایط فنی و فیزیکی پس از دوران مصدومیتشان از سوی کادر فنی مورد آنالیز قرار بگیرد.

اردوی المپیکی تیم ملی والیبال مردان ایران از صبح شنبه، دوازدهم تیرماه، با انجام تست P.C.R در محل کمپ تیم های ملی واقع در مجموعه ورزشی آزادی در قرنطینه شروع می گردد و دعوت شدگان به اردو عصر شنبه نخستین تمرین خود را زیر نظر محمدرضا تندروان (دستیار دوم) برگزار خواهند کرد.

ولادیمیر آلکنو، توماسو توتولو (دستیار اول) و مانلی کسرایی (مترجم) هم صبح یکشنبه به تهران می رسند و از عصر همان روز در تمرینات تیم ملی حضور خواهند داشت.

مهلت قانونی ارسال اسامی 12 بازیکن تیم های والیبال حاضر در بازی های المپیک پانزدهم تیرماه به خاتمه می رسد و از این تاریخ تا شروع بازی ها تیم ها فرصت ایجاد دو تغییر پزشکی در فهرست 12 نفره خود خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال برای اردوی المپیک اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال برای اردوی المپیک اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید