الکنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادکرد، درالمپیک نتیجه می گیریم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، مسعود آرمات سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشور در مورد بازی های والیبال و عملکرد الکنو گفت: الکنو در زمان ورود خود به ایران تا مسابقات زمان کمی را داشت و به همراه دستیارش سعی کرد که سیستمی که در روسیه از تیم دیده بودیم را اجرایی کند یعنی زدن سرویس با ریسک بالا که در بازی های قدیم کم شاهد این اتفاق بودیم و مورد بعدی تشکیل دفاع 3 نفره می باشد که به این دو مورد به اسم تغییرات اصلی تیم ملی نگاه می نماید و در حال انجام کردن آن می باشد.

الکنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادکرد، درالمپیک نتیجه می گیریم

وی اضافه نمود: الان می بینیم که بازیکنان سرویس زن با ریسک بالا را جایگزین بازیکنان با سرویس موجی نموده و سعی او بر این است که سرویس های با ریسک بالا را در بازیکنان نهادینه کند تا رسیدن به المپیک بتوانیم از آن به خوبی استفاده نماییم.

آرمات که با رادیو ورزش تبادل نظر می کرد ادامه داد: حتی من در تیم نوجوانان هم تمرینات سرویس های پرشی را انجام می دهم و به این امر اصرار دارم تا زمانی که به مراحل بالاتر و تیم های بزرگسالان و جوانان رسیدند، مربیان بتوانند از این قابلیت آنان استفاده نمایند.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان اسم کرد: در دوره های قبل مربیان با ترکیب 7 نفره اصلی به زمین می رفتند ولی الکنو تمام بازیکنان را در شرایط سخت قرار می دهد و در حال محک زدن آنان برای حضور قوی در المپیک است تا ترکیب اصلی را به دست آورد.

وی ادامه داد: عبادی پور در بازی با آلمان تغییراتی داشت. همواره از او در پست 2 استفاده می کردیم و محمد موسوی که مدتی دور از پاسور بازی کرد در صورتی که چند سالی بود که نزدیک پاسور بوده ولی دوباره به کنار پاسور برگشت.

آرمات در سرانجام گفت: الکنو به این دیدارها به دید بازی تدارکاتی نگاه می نماید تا به ترکیب اصلی برسد چه بسا 70 درصد این اتفاق رقم خورده است و قطعا در المپیک با روشی که الکنو پیش می رود نتایج خوبی را رقم خواهیم زد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "الکنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادکرد، درالمپیک نتیجه می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکنو دوتغییر در تیم ملی والیبال ایجادکرد، درالمپیک نتیجه می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید