سفر تیم ملی کشتی به آمریکا لغو شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، با توجه به صادر نشدن ویزای چند عضو تیم ملی کشتی، سفر آزادکاران کشورمان به آمریکا لغو شد.

سفر تیم ملی کشتی به آمریکا لغو شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، علیرضا دبیر در نامه ای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا، عدم امکان حضور ایران برای انجام مسابقه محبت آمیز تیم به تیم با تیم کشتی آزاد این کشور در تاریخ 23 بهمن را گفت.

متن ایمیل ارسالی رئیس فدراسیون کشورمان به شرح زیر است:

جناب آقای بوریس بومگارتنر

قهرمان جهان و المپیک و رئیس محترم فدراسیون کشتی امریکا

بسیار متأسفم اعلام کنم که تیم ملی کشتی جمهوری اسلامی ایران بدلیل عدم اعطای ویزا به 6 نفر از اعضای این تیم، عملا امکان حضور و شرکت در مسابقه محبت آمیز با تیم ملی آمریکا را ندارد. متاسفانه عدم صدور ویزا از سوی مقامات کشور شما به رغم تمامی مقدمات انجام شده از سوی اعضای تیم ایران و ارائه همه مدارک لازم و پیگیری های مکرر بعدی رقم خورده است.

ناخرسندم که اعلام کنم تا این لحظه ویزای دو کشتی گیر، مربی تیم، سرپرست تیم و داور المپیکی فدراسیون و اینجانب بعنوان رئیس فدراسیون صادر نشده است و لذا چاره ای جز اعلام لغو سفر برای اینجانب باقی نمانده است.

همچنین مایلم اعتراض خود را نسبت به برخورد غیرمحترمانه و دور از ادب برخی عوامل سرکنسولگری آمریکا در دبی با سرپرست تیم ملی کشتی ایران که ایشان را حدود 5 ساعت تحت مصاحبه بازپرسی گونه قرار دادند، اعلام نمایم.

شخصا اطمینان دارم که شما و کشتی گیران خوب آمریکایی نقشی در این جریانات سیاسی ضد ورزشی نداشته و ندارید.

علاقمند بودم در پی دعوت محترمانه شما برای درکنار هم ورزش کردن و از همدیگر یادگرفتن که هدف این مسابقه بود، این رویداد صرفا ورزشی انجام شود. اکنون که به دلایل غیرورزشی، این امکان در آمریکا فراهم نیست، مایلم از شما و تیم ملی کشتی آمریکا دعوت کنم تا در اولین فرصت ممکن به ایران بیایید و این دیدار محبت آمیز در ایران انجام شود.

اطمینان می دهم که هموطنان کشتی دوست و میهمان نواز من، با آغوش باز از شما استقبال خواهند کرد.

با احترام

علیرضا دبیر

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سفر تیم ملی کشتی به آمریکا لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر تیم ملی کشتی به آمریکا لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید