ساختار دفاع استقلال ایراد دارد، نباید اشتباهات دربی تکرار گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، ستار همدانی در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص عملکرد آبی پوشان در دربی گفت: استقلال از نظر امتیازی شرایط خوبی داشت و در صدر جدول قرار گرفته بود. آنها گل زودهنگامی را به ثمر رساندند و همه انتظار داشتند این گل زنی تداوم پیدا کند اما به یک باره فرایند بازی عوض شد و پرسپولیس که بازی را واگذار نموده بود با تمام قدرت هجوم آورد تا بتواند به گل تساوی دست پیدا کند اما در نیمه اول توفیقی به دست نیاورد.

ساختار دفاع استقلال ایراد دارد، نباید اشتباهات دربی تکرار گردد

همدانی توضیح داد: نیمه دوم استقلال کاملاً تمرکزش را از دست داد و اشتباهات فاحش خط دفاعی سبب شد تا قرمزپوشان به دو گل دست پیدا نمایند. ساختار دفاعی استقلال ایراد دارد و فکری باید هرچه زودتر آن را رفع کند. در هفته های اخیر بارها اهالی فوتبال بر این موضوع تأکید داشتند و امیدوارم کادر فنی استقلال تدبیری برای این موضوع بیندیشد.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: پرسپولیس که خود را برنده این ملاقات می دانست در 15 دقیقه سرانجامی نتوانست در مقابل فشار و حملات استقلال دوام بیاورد و دیدیم در ثانیه های آخر بازی قائدی توانست روی خلاقیت های فردی اش، گل تساوی را وارد دروازه سرخ پوشان کند تا دو تیم تنها به یک امتیاز از این ملاقات برسند.

وی در مورد ترک تهران توسط میلیچ که حاشیه هایی را برای باشگاه بوجود آورده است گفت: میلیچ یک بازیکن حرفه ای است اما باید آستانه تحملش بیشتر می بود. اما اینکه چطور می تواند به راحتی به پاسپورتش آن هم در باشگاه دسترسی پیدا کند و به راحتی ایران را ترک کند، باید مسئولان استقلال جوابگو باشند. درست است که این بازیکن کمی با فکری مشکل داشت اما این مسئله باعث نمی گردد تا بتواند بدون هیچ مسئله ای پاسپورت خود را از باشگاه تحویل گرفته و راهی کشورش گردد.

هافبک سابق استقلال در سرانجام و در مورد ملاقات دوشنبه استقلال برابر تراکتور که در تبریز برگزار می گردد، گفت: تراکتور با مسعود شجاعی نتایج خوبی گرفته و خود را به بالای جدول رسانده است. استقلال به دنبال این است تا بتواند با پیروزی در این بازی دوباره به صدر جدول بازگردد اما بعید می دانم تراکتور بخواهد بازنده این ملاقات باشد. جدال استقلال و تراکتور همواره جذاب بوده و انتظار می رود در این ملاقات هم این جذابیت ادامه پیدا کند و استقلال بتواند با آمادگی خط دفاعی اش که دیگر اشتباهات دربی را تکرار ننمایند به سه امتیاز حساس این ملاقات دست پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ساختار دفاع استقلال ایراد دارد، نباید اشتباهات دربی تکرار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختار دفاع استقلال ایراد دارد، نباید اشتباهات دربی تکرار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید