خبرنگاران 25 حامی اقتصادی ایتام زیر پوشش کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خارج از کشور هستند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، شهرکرد- خبرنگاران- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: از 2هزار و 94 ایتام زیرپوشش این نهاد، 25 حامی اقتصادی ایتام این استان در خارج از کشور هستند.

خبرنگاران 25 حامی اقتصادی ایتام زیر پوشش کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خارج از کشور هستند

علی ملک پور روز شنبه در گفت و گو با وبلاگ خرید اینترنتی، از جذب حامی اقتصادی برای بخش عمده ای از ایتام نیازمند زیر پوشش این نهاد حمایتی در استان اطلاع داد و گفت: حامیان اقتصادی خارج از کشور، ایرانیان مقیم کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی هستند، که ماهیانه میزان یاری اقتصادی را به حساب شخصی ایتام واریز می نمایند.

به گفته وی، افزایش مشارکت مردمی در راستای اجرای طرح های یاری به نیازمندان در دستور کار کمیته امداد استان است و برای رسیدن به این هدف همکاری و مشارکت همه اقشار جامعه را می طلبد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اضافه کرد: هم اکنون 128 فرزند محسنین که دارای سرپرست ناتوان و بیمارند، در انتظار یاری خیران هستند.

به گفته وی، تا به امروز از 2 هزار و 94 بچه ها بی سرپرست، 176 نفر سید و مابقی عام در سامانه اکرام ایتام ثبت نام شدند، که یاری های اقتصادی حامیان به صورت مستقیم به حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می گردد.

ملک پور گفت: با شیوع ویروس کرونا، جمع آوری یاری های مومنانه مردم برای حمایت و یاری از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)کد دستوری #038887، شماره حساب بانک ملی011769749001 با شناسه واریز 880315537 و شماره کارت6037997900000291 در نظر گرفته شده است و مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد استان آماده دریافت یاریهای نقدی و غیرنقدی مردم نوعدوست استان هستند.

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، هم اکنون 39 هزار و 972 خانوار با جمعیتی بیش از 90 هزار و 177 نفر حدود 6 درصد جمعیت و 11 درصد از مجموع خانوارهای چهارمحال و بختیاری زیر پوشش کمیته امداد قرار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 25 حامی اقتصادی ایتام زیر پوشش کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خارج از کشور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 25 حامی اقتصادی ایتام زیر پوشش کمیته امداد چهارمحال و بختیاری خارج از کشور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید