توییتر پست های مشکوک را پاک می کند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، توییتر امروز در جدیدترین پیشنهاد خود برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط مربوط به ویروس کرونا، دستورالعمل حذف توییت های فناوری نسل پنجم تلفن همراه و ارتباط آن با شیوع ویروس کرونا را صادر کرد.

توییتر پست های مشکوک را پاک می کند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از تک کرانچ، توییتر توییت های مشکوک 5G را حذف می کند تا مانع خسارت های بیشتر سودجویان به دولت ها شود.

با شیوع و همه گیری ویروس کرونا در جهان بسیاری از کشورها علاوه بر مقابله با این ویروس با بحرانی خطرناک تر از آن یعنی دامن زدن به شایعات روبرو هستند. در انگلیس برخی از سلبریتی ها در شبکه های مجازی شایعه شیوع ویروس کرونا از طریق مخابرات نسل پنجم را بازتاب دادند که منجر به حمله مردم به دکل های مخابراتی در شهرهای لیورپول، بیرمنگام، بلفاست و منچستر شد.

آتش زدن دکل های 5G طی هفته های اخیر ده ها بار در اروپا تکرار شده و این تئوری توطئه مورد توجه بسیاری از شهروندان اروپایی که بیشترین آمار جانباختگان کرونا در جهان را داشته اند، قرار گرفته است.

توییتر امروز در جدیدترین پیشنهاد خود برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط مربوط به ویروس کرونا، دستورالعمل حذف توییت های فناوری نسل پنجم تلفن همراه و ارتباط آن با شیوع این ویروس را صادر کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "توییتر پست های مشکوک را پاک می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر پست های مشکوک را پاک می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید