تغییرات در قانون بخش فیلم های خارجی زبان اسکار

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، هیئت مدیره نود و سومین جایزه آموزشگاه علوم و هنر های سینمایی اسکار به دلیل همه گیری ویروس کرونا در سطح جهانی، قوانین بخش فیلم بلند بین المللی را اصلاح کرد.

تغییرات در قانون بخش فیلم های خارجی زبان اسکار

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دتنشجو، تغییرات در قوانین و زمان ارسال فیلم ها که فقط مربوط به این دوره از اسکار است.

تغییرات شامل موارد زیر می گردد:

الف) ارسال اطلاعات وتکمیل مراحل ثبت نام فیلم انتخابی با دو ماه تمدید تا اول دسامبر2020

ب) فیلم های حائز شرایط با در نظر دریافت دوماه تمدید باید بین تاریخ اول اکتبر2019 تا انتها دسامبر2020 (10 مهر 1398 تا 9 مهر 1399) اکران تجاری شوند. بر این اساس، فیلم های منتخب هر کشور که در صف اکران تجاری قرارداشتند، اما اکنون به دلیل شرایط موجود در پلتفرم های ویدئو های درخواستی یا وی. او. دی VOD شناخته شده یا به وسیله اکران های آنلاین یا سرویس های پخش اینترنتی به نمایش درمی آیند، طبق شرایط ذیل واجد آنالیز و دریافت احتمالی جایزه خواهند بود:

1. ارائه مدارک و مستندات به آموزشگاه به زبان اصلی و با ترجمه انگلیسی مبنی بر تاریخ های رسمی تعطیلی سالن های سینما و ارائه قراردادماکران تجاری از پیش طرح ریزی شده و نیز قرارداد ها و توافق نامه های مربوط به پخش اینترنتی و یا پخش روی پلتفرم های وی. او. دی

2. پس از اعلان رسمی فیلم از سوی کمیته انتخاب، فیلم در اتاق های مخصوص اعضای آموزشگاه به مدت 60 روز قابل دسترس خواهد بود.

3- به منظور سهولت در امر اکران تجاری و احراز شرایط مربوط به آن، آموزشگاه اکران تجاری در کشوری غیر از کشور مبدإ خارج از ایالات متحده و قلمرو تحت پوشش آن را نیز به رسمیت می شناسد با این شرط که فیلم درسالن سینما با فروش بلیط به مدت حداقل 7 روز پیاپی بر روی پرده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تغییرات در قانون بخش فیلم های خارجی زبان اسکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییرات در قانون بخش فیلم های خارجی زبان اسکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید