تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی کشور تمدید شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی کشور تمدید شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی ، طبق اعلام سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیرو اطلاعیه مورخ سوم اسفندماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی، تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک هفته دیگر تا تاریخ 16/ 12 /98 تمدید می گردد.

متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به توضیح ذیل است:

پیرو اطلاعیه مورخ سوم اسفند ماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی و لزوم رعایت توصیه های اکید پزشکی و بهداشتی، بدینوسیله ضمن قدردانی از همراهی شایسته فعالان و صنوف مرتبط در این خصوص اعلام می دارد تعطیلی تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک هفته دیگر تا تاریخ 98/12/16 تمدید می گردد.

لازم به ذکر است نحوه ادامه برنامه ها پس از این تاریخ، مطابق شیوه نامه ای خواهد بود که با همکاری و پیشنهاد صنوف تخصصی تهیه و اطلاع رسانی می گردد.

لازم به ذکر است پیش از این همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه ای تمامی برنامه های فرهنگی، هنری و سینمایی در سالن های سراسر کشور را تا تاریخ 9 اسفند ماه تعطیل اعلام نموده بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی کشور تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی کشور تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید