ترامپ معترضان را به حداقل 10 سال زندان تهدید کرد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، رئیس جمهور آمریکا بامداد سه شنبه (به وقت تهران) به معترضان در شهر پورتلند و دیگر شهرهای آمریکا هشدار داد که بر اساس قانون جدید حداقل 10 سال زندان در انتظار معترضان خواهد بود.

ترامپ معترضان را به حداقل 10 سال زندان تهدید کرد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد سه شنبه (به وقت تهران) در پیغامی در توئیتر معترضان شهرهای مختلف آمریکا را به حبسی طولانی مدت تهدید کرد.

وی در این پیغام توئیتری نوشت: آنارشیست ها، آشوبگران یا معترضانی که اقدام به خرابکاری دادگاه فدرال در پورتلند یا ساختمان های فدرال در هر کدام از شهرها یا ایالت های ما می نمایند، تحت قانون اخیر، مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.

ترامپ در ادامه هشدار داد که 10 سال زندان در انتظار این معترضان خواهد بود و از آنها خواست تا این اقدام خود را متوقف نمایند.

رئیس جمهور آمریکا در حالی این تهدید را مطرح می نماید که اعتراضات در شهر پورتلند آمریکا بعد از شصتمین شب متوالی با حضور نیرو های پلیس فدرال ادامه پیدا نموده و بار دیگر به خشونت کشیده شد.

هفته گذشته نیز دونالد ترامپ برای یاری به حفظ نظم و قانون و محافظت از دادگاه فدرال شهر پورتلند نیروهای پلیس فدرال را به این شهر اعزام کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "ترامپ معترضان را به حداقل 10 سال زندان تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ معترضان را به حداقل 10 سال زندان تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید