ترامپ: امنیت به ایالت ها بازنگردد ارتش وارد عمل می گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه مقررات منع آمد و شد در واشنگتن به صورت جدی اجرا خواهد شد، هشدار داد در صورتی که بعضی ایالت ها نتوانند امنیت و ثبات را به خیابان ها بازگردانند ارتش را وارد عمل خواهد نمود.

ترامپ: امنیت به ایالت ها بازنگردد ارتش وارد عمل می گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی به نقل از فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت که از نیروهای گارد ملی خواسته ام تا به تعداد کافی در ایالت های مختلف مستقر شوند.

وی که پس از دو روز پنهان شدن از انظار عمومی در جمع وبلاگ خرید اینترنتی در کاخ سفید صحبت می کرد، اضافه نمود: تمامی اقدامات فوری را اتخاذ خواهیم کرد و تمامی موارد ممکن را برای متوقف کردن اغتشاشات و ناآرامی ها حمایت از قانون به کار خواهم گرفت. ناآرامی ها باید همین حالا سرانجام یابد.

ترامپ گفت که نخستین وظیفه اش حمایت و دفاع از مردم و کشور بوده و خشونت های اخیر اقدامات تروریستی بوده است.

رئیس جمهور آمریکا دستور استقرار نیروهای گارد ملی به اندازه ای که بر اوضاع مسلط شوند را صادر کرد و گفت در صورتی که فرمانداران ایالت ها از اجرای این قانون خودداری نمایند فورا ارتش را در این ایالت ها مستقر خواهد نمود.

وی گفت که خشونت های اخیر اعتراضات مسالمت آمیز نبوده بلکه تروریسم داخلی به شمار می آید.

ترامپ گفت: امشب هزاران نفر از نیروهای امنیتی را که به سلاح های سنگین مجهز هستند به پایتخت اعزام می کنیم و مقررات منع آمد و شد در واشنگتن به صورت جدی اجرا خواهد شد.

ترامپ پس از سرانجام سخنرانی اش پیاده به همراه مارک اسپر وزیر دفاع، ویلیام بار وزیر دادگستری، کایلی مک انانی سخنگوی کاخ سفید، رابرت اوبراین مشاور امنیت ملی آمریکا و تعدادی دیگر از مقامات در میان حفاظت چند لایه نیروهای امیتی از کاخ سفید خارج شد و از درون پارکی که تا چند دقیقه پیش از آن مملو از معترضین بود عبور کرد و رو به روی کلیسا ایستاد و کتاب انجیل را جلوی دوربین ها بالا گرفت.

دقایقی پیش از آنکه ترامپ از محوطه کاخ سفید خارج گردد و به سوی کلیسای جان اپیسکوپال برود نیروهای ضد شورش با گاز اشک آور اقدام به متفرق کردن تظاهرات مسالمت آمیز اطراف کاخ سفید کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ترامپ: امنیت به ایالت ها بازنگردد ارتش وارد عمل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: امنیت به ایالت ها بازنگردد ارتش وارد عمل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید