ادعای بلومبرگ درباره تصمیم بایدن در خصوص تحریم&zwnjهای ایران

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، ایسنا نوشت: شبکه بلومبرگ به نقل از منابع مطلع گزارش داد که جو بایدن میخواهد در برنامه های تحریمی وزارت خزانه داری آمریکا بازبینی گسترده ای انجام دهد. ایران در دوران ریاست جمهوری ترامپ به میزان زیادی هدف این تحریم ها قرار گرفته است.

ادعای بلومبرگ درباره تصمیم بایدن در خصوص تحریم&zwnjهای ایران

به گزارش شبکه بلومبرگ، چند منبع مطلع گفته اند که تیم امنیت ملی جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا در صدد است یک بازبینی اساسی در پروژه های تحریمی وزارت خزانه داری این کشور انجام دهد که شامل ارزیابی برنامه های کنونی، پرسنل و بودجه می گردد.

به گفته این منابع مطلع که خواستند نامشان فاش نگردد، ادووال والی آدیمو که از سوی بایدن به عنوان فرد شماره دو وزارت خزانه داری آمریکا انتخاب شده است با دیگر نهاد های امنیت ملی این کشور برای بازبینی چگونگی واحد تروریسم و اطلاعات اقتصادی یا همان TFI در پروژه های خزانه داری هماهنگی هایی را انجام خواهد داد.

آدیمو پیشتر در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان معاون مشاور امنیت ملی در امور اقتصاد بین الملل فعالیت داشته و قرار است تحت ریاست جانت یلن، گزینه بایدن برای وزارت خزانه داری آمریکا کار کند. هرچند هر دو نفر می بایست ابتدا از سوی مجلس سنا مورد تائید قرار گیرند.

بنابر گزارش بلومبرگ، آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ تحریم های گسترده ای را علیه شرکت ها، افراد و حتی نفتکش های مرتبط با ایران، کره شاقتصادی، چین، ونزوئلا و روسیه که اغلب هم یک جانبه بوده اند، وضع نموده است.

همچنین به گفته این منابع مطلع، دولت آینده آمریکا به ریاست جو بایدن معتقد است که این رویکرد ترامپ برای هم متحدان و هم دشمنان گیج کننده است و تحریم ها زمانی موثر خواهند بود که به صورت چندجانبه اجرا شوند.

منبع: فرارو

به "ادعای بلومبرگ درباره تصمیم بایدن در خصوص تحریم&zwnjهای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای بلومبرگ درباره تصمیم بایدن در خصوص تحریم&zwnjهای ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید