برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، هجدمین نشست کمیسیون مشترک برجام که در روز جمعه 13 فرودین به صورت مجازی آغاز شده بود، از ساعت 14:30 دقیقه به وقت محلی (17:00 به وقت تهران) در وین از سر گرفته می شود.

برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ خرید اینترنتی، سید عباس عراقچی، معاون سیاسی وزیر امور خارجه، ریاست هیات کشورمان را در این نشست برعهده دارد و کنندگانی از سایر دستگاه ها از جمله بانک مرکزی، وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی، وی را در این نشست همراهی می کنند.

رایزنی های فنی در قالب نشست های کارشناسی در دو حوزه رفع تحریم ها و مسائل هسته ای از جمله مهمترین موضوعات در دستور کار این نشست می باشد.

همچنین در حاشیه نشست کمیسیون، به روال معمول، جلسات دو جانبه با روسای سایر هیات های 4+1 برگزار می شود. در این چارچوب، شامگاه دوشنبه دیدار دوجانبه با چین اجرا شده و صبح سه شنبه نیز دیدار هایی با هیات روسیه و اتحادیه اروپایی تنظیم شده است.

شایان ذکر است همانطور که قبلا نیز تاکید شده است هیچ کننده ای از آمریکا در نشست کمیسیون مشترک یا نشست های کارشناسی مرتبط با آن شرکت نخواهد کرد و هیچ گونه مذاکره مستقیم و غیرمستقیم با آمریکا در دستورکار هیات کشورمان نمی باشد و مذاکرات صرفا درچارچوب برجام و با حضور کنندگان ایران و کشور های 4+1 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید