آذری جهرمی: دغدغه مسوولان پیاده سازی عدالت اجتماعی در کشور است

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه عدالت اجتماعی پیام مهم انقلاب اسلامی است، گفت: همه نگاه و دغدغه دولت، مجلس و همه مسوولان کشور به این سمت هست که عدالت اجتماعی را پیاده کنند.

آذری جهرمی: دغدغه مسوولان پیاده سازی عدالت اجتماعی در کشور است

محمد جواد آذری جهرمی روز دوشنبه در آیین آغاز بهره برداری از اینترنت و شبکه ملی اطلاعات 155روستای زنجان و بهره بردای از 560 واحد مسکونی محرومان در زنجان افزود: امام راحل و تمام کسانی که پیرو ایشان بودند، دهه فجر آفریدند و انقلاب را به ثمر رساندند، علاوه بر اینکه نگاهشان بر این بود که تکیه ما نباید به کاخ سفید باشد، علاوه برآن تاکید داشتند که نباید بر کرملین هم تکیه کرد؛ نگاه امام راحل این بود که تکیه ما باید به مردم باشد چرا که پشتوانه ما مردم هستند.

وی ادامه داد: امام راحل به کاخ ها توجه نداشت و توصیه می کرد که توجه ما به کوخ ها باشد، نگاه امام راحل این بود که عدالت را به معنای کامل کلمه پیاده کنیم.

آذری جهرمی گفت: کشور نیازمند توسعه است، ولی اگر نتیجه توسعه این باشد که کاخ ها از جاهایی بیرون بزند و کوخ هایی وجود داشته باشد، ارزش ندارد، چرا که نتیجه توجه و سربرآوردن کاخ ها، وابستگی به کاخ ها است، حالا چه بخواهد این کاخ، کاخ سفید باشد، چه کرملین.

وی با بیان اینکه عدالت اجتماعی شعار عملی امام راحل بود، گفت: نظام اسلامی طی 42 سال بعد از امام راحل و رهبری رهبر معظم انقلاب، همین رویکرد را دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز به برکت نظام اسلامی و خون شهدا و ایستادگی مردم، به هر روستایی در کشور سر می زنیم، زیرساخت های اساسی فراهم است.

آذری جهرمی افزود: بسیاری از روستاها از آب با کیفیت برخوردارند، مشکلاتی هم هست، بسیاری از روستاها به شبکه سراسری برق متصل هستند، 96 درصد روستاهای بالای 20 خانوار کشور به شبکه ملی اطلاعات اتصال پیدا کرده اند، در کنار این موراد گردشگری و صنایع دستی در روستاها رونق دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز با تلاش های اجرا شده بر اساس وعده و قولی که داده شده بود هم اکنون 155 روستای استان زنجان با اعتباری بالغ بر 134 میلیارد تومان بهره برداری از اینترنت و شبکه ملی اطلاعات را آغاز کردند.

وی افزود: در این زمینه بخش عمده ای از کار اجرا شده و بخش باقیمانده طبق برنامه تا سرانجام سال به اتمام می رسد.

آذری جهرمی یادآور شد: استان زنجان به لحاظ پدافند غیرعامل نیازمند ارتقا بود، در این راستا سایت پدافند غیرعامل زیرساختی استان راه اندازی شد و ارتباطات این استان به صورت استانداردهای پدافند غیرعامل منطبق و پایدار شد.

وی افزود: وعده دیگر ایجاد پارک فناوری اطلاعات در استان زنجان بود که به سرانجام رسید، این پارک به منظور توانمندسازی و ایجاد بازار برای شرکت ها به شبکه پارک های اقتصاد دیجیتال کشور متصل شده است. ،ایرنا

بیشتر بخوانیم: 155روستای زنجان بهره برداری از اینترنت وشبکه ملی اطلاعات را آغاز کردند

منبع: ایران آنلاین

به "آذری جهرمی: دغدغه مسوولان پیاده سازی عدالت اجتماعی در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری جهرمی: دغدغه مسوولان پیاده سازی عدالت اجتماعی در کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید