7 پادشاه تاثیرگذار انیمیشن های دیزنی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، از به یاد ماندنی ترین شخصیت های دیزنی پادشاهانی بودند که باید با بعضی از شرورترین شروران دیزنی مقابله می کردند و در عین حال از عزیزان، سرزمین ها و مردمان تحت فرمانشان محافظت می کردند. شخصیت پادشاه در فیلم های دیزنی در کنار قدرتمند بودن دانا و دلسوز هم هستند که همین باعث می گردد مسئولیت های خود را جدی بگیرند. با وجود این که بیشتر پادشاهان تاثیرگذار این انیمیشن ها اغلب از اسطوره های باستانی و شخصیت های افسانه های کلاسیک الهام گرفته شدند، بازهم این رهبران کاملاً منحصربه فرد و در بیشتر موارد بانمک هستند.

7 پادشاه تاثیرگذار انیمیشن های دیزنی

با وجود این شخصیت های پیچیده و دوست داشتنی دیزنی در اشکال و میزان های مختلف، طی دهه های متمادی، هواداران دیزنی توانستند نه تنها با پادشاهانی از نژاد انسان، بلکه با خدایان قدرتمند، موجودات ماوراءطبیعی و حیواناتی که با افتخار بر سرزمینشان حکومت می کردند، آشنا شوند. بعضی از به یاد ماندنی ترین و دلخراش ترین صحنه های فیلم های دیزنی نیز به لطف همین پادشاهان رقم خورده است که داستان هایشان تا سال ها الهام بخش هواداران و حتی بالاتر از آن، انیماتورهای سرتاسر دنیا بوده است.

ماگ دیزنی مدل تایگر کد T570

930,000

تومان

ماگ دیزنی مدل Eeyore کد T480

650,000

تومان

خرید ماگ طرح دیزنی

مشاهده همه

7. پادشاه تریتون - پری دریایی کوچولو (The Little Mermaid)

پادشاه تریتون یکی از قدرتمندترین پادشاهان دیزنی است که از خدای باستانی دریا در اساطیر یونان، پوزیدون، الهام گرفته شده است. او پادشاه امپراطوری زیر دریا، آتلانتیکا است که به لطف نیزه سه سرش کنترل دریا را در اختیار دارد. تریتون پادشاهی مهربان و دلسوز است که می خواهد به هر قیمتی از عزیزان و پادشاهی خود به برترین شکل محافظت کند.

پری دریایی کوچولو یکی از برترین فیلم های جادویی دیزنی با موسیقی ای زیبا و شخصیت هایی الهام بخش است. داستان این فیلم درواقع ماجرای دختر پادشاه تریتون، آریل است. او به عنوان پری دریایی با اورسولا، جادوگر شیطانی دریا معامله می نماید تا بتواند زندگی دریایی خود را رها نموده و با شاهزاده انسانی که دوستش دارد ازدواج کند.

6. میلو جیمز تاچ - آتلانتیس: امپراتوری گم شده (Atlantis: The Lost Empire)

میلو جیمز تاچ شخصیتی باهوش و شجاع است که بعد از ازدواج با کیدا، ملکه آتلانتیس، به یکی از به یادماندنی ترین پادشاهان دیزنی تبدیل شد. میلو اغلب دست و پا چلفتی ولی همیشه خوش نیت بود و از هوش خود به هر نحوی که می توانست برای یاری به مردم استفاده می کرد. با وجود این که او مبارزی قوی یا آموزش دیده نبود ولی همیشه با هوشش برای شکست دادن دشمنان و محافظت از عزیزانش مبارزه می کرد.

آتلانتیس: امپراتوری گم شده یکی از سرگرم کننده ترین و زیباترین فیلم های فراموش شده دیزنی است. این فیلم داستان شخصیت میلو را به تصویر می کشد که به عنوان زبان شناسی جوان تصمیم می گیرد با یاری یک کتاب مقدس و گروهی عجیب از مزدوران، برای یافتن شهر گمشده، آتلانتیس، به ماجراجویی برود.

5. کینگ کندی - رالف خرابکار (Wreck-It Ralph)

انیمیشن رالف خرابکار 1و 2 اثر کلارک اسپنسر

14,000 تومان

مشاهده و خرید

کینگ کندی را می توان به راحتی عجیب ترین و دوست داشتنی ترین پادشاه دیزنی دانست. فرمانروای شاد و شنگول بازی Sugar Rush که کمی هم شرور است. کینگ کندی ممکن است در ابتدا شخصیتی معصوم و پروانه ای به نظر برسد، اما در حقیقت او از هوش ماکیاوفهرستی خود برای حفظ پادشاهی استفاده کرد.

این پادشاه کوچک قوی ترین شرور در رالف خرابکار هم بود که توانایی های منحصر به فرد فوق بشری از جمله توانایی پرواز و نیمه جاودانگی داشت. رالف خرابکار در کنار ماجرایی هیجان انگیز و انگیزشی یکی از بی نظیرترین شاهزاده خانم های تاریخ دیزنی را دارد. داستان اما درباره رالف است که برای فرار از شخصیت شرور خود و تبدیل شدن به قهرمان، سفری را در دنیای بازی های ویدیویی شروع می نماید.

4. شاه فرگوس - شجاع (Brave)

شاه فرگوس قوی ترین و جنگجوترین پادشاه دیزنی است، پادشاه قدرتمند و مهربان سرزمین زیبای دان بروخ در اسکاتلند. او پادشاهی دوست داشتنی و خوش قلب است که مسئولیت های خود را به برترین شکل انجام می دهد و شجاعانه به همراه سربازانش در نبردها شرکت می نماید.

پادشاه فرگوس یک جنگجوی واقعی بود که همیشه از پادشاهی خود محافظت کرد. او همیشه آماده بود تا جان خود را برای نجات دیگران فدا کند و این که مجبور بود در این راه با ارتش های بزرگ انسانی روبه رو گردد یا جانوران وحشتناک کوچک ترین اهمیتی نداشت. شجاع فیلمی انیمیشنی، ماجراجویانه و حماسی ای پر از نبرد در خصوص شاهزاده خانم جنگجوی جوان، مریدا است که برای یافتن مسیر زندگی خود گام در ماجراجویی بزرگی می گذارد.

3. زئوس - هرکول (Hercules)

زئوس یکی از مهربان ترین پادشاهان دیزنی است که از خدای یونان باستان الهام گرفته شده است. او خدای توانای نیکی و خدای خدایان و فرشتگان المپ است. زئوس پادشاهی لطیف اما سرسخت است که مانند برادرش هادس خیلی سریع عصبانی می گردد.

از آنجایی که زئوس نه تنها پادشاه که خدای شماره یک نیز بود، جاودانه بود و توانایی های زیادی از جمله تغییر شکل داشت. او بعلاوه این قدرت را داشت که از نور به عنوان سلاح استفاده کند. هرکول یکی از زیباترین انیمیشن های الهام گرفته شده از اساطیر یونان باستان دیزنی است که می توان در آن خدایان، هیولاها و قهرمانان قدرتمند و بعلاوه بسیاری از به یادماندنی تری لباس های فیلم های دیزنی را دید. داستان آن هم درباره ماجراهای هرکول جوان است که تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی، سفری پر ماجرا را شروع کند.

2. جک اسکلینگتون - کابوس قبل از کریسمس (The Nightmare Before Christmas)

اکشن فیگور مدل جک اسکلینگتون

2,799,000 تومان

مشاهده و خرید

جک اسکلینگتون پادشاه کاریزماتیک و بسیار پرطرفدار شهر هالووین است. حتی اگر اسکلینگتون نیت های خوبی داشت، اما اغلب خودخواه بود و هنگام تصمیم گیری به دیگران اهمیتی نمی داد. با این حال، او رهبری مهربان بود که حاضر بود به اشتباه خود اعتراف کند و تمام کوشش خود را برای اصلاح اشتباهات گذشته اش انجام دهد.

کابوس قبل از کریسمس یکی از دوست داشتنی ترین فیلم های انیمیشنی تیم برتون با داستانی منحصر به فرد است. این داستان فانتزی با فضایی تاریک در خصوص جک اسکلینگتون است که پس از کشف شهر کریسمس تصمیم می گیرد شادی کریسمس را به شهر خود بیاورد.

1. موفاسا - شیرشاه (The Lion King)

فیگور طرح شیرشاه کد 45 مجموعه 6 عددی

780,000 تومان

مشاهده و خرید

موفاسا بدون شک محبوب ترین و خردمندترین پادشاه دیزنی است. او بعلاوه جزو فهرست محبوب ترین والدین های فیلم های انیمیشن دیزنی است که جان خود را از دست دادند. موفاسا پادشاه مقتدر و مورد احترام سرزمین پراید بود که همیشه نه تنها نسبت به عزیزان خود بلکه نسبت به همه موجودات زنده دلسوز و با ملاحظه بود.

شیر شاه یکی از نمادین ترین و تاپیرگذارترین انیمیشن های تاریخ دیزنی است که داستانی آموزنده و الهام بخش درباره بخشش، دوستی و اعتماد دارد. ماجراهای شاهزاده شیر جوان، سیمبا، که پس از مرگ غم انگیز پدرش مجبور می گردد تا از خانه فرار کند.

منبع: GAMERANT

منبع: دیجیکالا مگ

به "7 پادشاه تاثیرگذار انیمیشن های دیزنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 پادشاه تاثیرگذار انیمیشن های دیزنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید