12 لباس ضروری که باید در سن 30 سالگی داشته باشید

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، احتمالا زمانی که به 30 سالگی می رسید، دیگر کسی شما را درباره اینکه چقدر پول در حساب بانکی خود دارید یا با چه کسانی در ارتباط هستید نصیحت نمی کند. در این سن هر فردی نظر متفاوتی درباره زندگی دارد. در واقع باید تا قبل از 30 سالگی تقریبا هر چیزی که دوست دارید را امتحان کرده باشید. به خصوص اگر این اتفاق درباره استایل شخصی و لباس خودتان باشد.

12 لباس ضروری که باید در سن 30 سالگی داشته باشید

بعد از سه دهه زندگی و انتخاب های درست و غلط زیاد درباره لباس و تیپ شخصی، با نگاهی خوش بینانه احتمالا لباس و استایلی که مناسب خودتان باشد رسیده اید. شما می دانید که چه مدلی، چه پارچه ای و چه نوع دوختی مطابق سلیقه و مناسب برای استایل شماست. البته باید شکرگزار باشید که وقتی داشتید به این نتیجه می رسیدید، اینستاگرام هنوز دور و بر شما نبود!

نکته مهم درباره لباس آن است که باید بدانید چه چیزی را دوست دارید و آن را قبول کنید؛ چون زندگی کوتاه تر از آن است که چیزی که می پوشید را دوست نداشته باشید. در ادامه با 12 لباس آشنا می شویم که باید تا 30 سالگی آن ها را امتحان کرده باشید.

  • 7 تکنیک خوشتیپ بودن که می توانیم از زارا یاد بگیریم

1. تیشرت سفید ساده

کمی طول می کشد تا اهمیت یک تیشرت سفید را متوجه شوید. البته باید هرچند وقت یک بار اطمینان پیدا کنید که ظاهرشان تمیز و نو مانده و خراب نشده اند.

2. شلوار جین فیت و خوش دوخت

وقتی زمان خرید لباس جین می شود، باید همیشه تجربه های قبلی را مدنظر داشته باشید. منظور این نیست که فروشگاه های مختلف را امتحان نکنید؛ اما اگر برندی را می شناسید که لباس هایش مناسب شماست، بهتر است ریسک نکنید. بعد از تلاش ها و شکست های زیاد در خرید انواع مختلف جین، به این نتیجه خواهید رسید که اگر جایی را می شناسید که لباس های خوبی دارد، از همان جا حتی به شکل عمده خرید کنید.

3. کیف

فرقی ندارد به یک رابطه بد خاتمه داده باشید یا ترفیع شغلی گرفته باشید؛ در هر صورت می توانید برای شادمان کردن خودتان ریخت و پاش کنید و وسایل بخرید! برای مثال کیف و کت چرمی؛ دو آیتمی که هرگز از مد نمی افتند. حتی اگر بعد از چندسال دوباره جز ترندهای فشن شوند، بسیار کاربردی خواهند بود و همچنین نظرات مثبت زیادی درباره آن ها دریافت می کنید.

4. کت چرمی که با گذر زمان بهتر می شود

هرگز از کمی بیشتر خرج کردن برای خرید کت های چرمی پشیمان نخواهید شد زیرا تا دهه ها برای شما کار می کنند و خراب نخواهند شد. کت چرم اگر جنس خوبی داشته باشد، با گذر زمان ظاهر بهتری هم خواهد گرفت. پس حتی اگر مدتی است که آن را نپوشیده اید نگران نباشید، مطمئن باشید که کت های چرمی دوباره به مد روز تبدیل می شوند.

5. شلوار پارچه ای مشکی

شلوار پارچه ای مشکی معمولا همیشه انتخاب مادرهاست و شاید به عنوان یک کودک فکر می کردیم که چرا از بین تنوع زیاد لباس ها، شلوار پارچه ای بسیار خسته کننده را انتخاب می کنند. اما واقعیت این است که وجود یک شلوار پارچه ای مشکی در کمد لباستان بسیار ضروری است و شک نکنید که تبدیل به یکی از مهم ترین لباس های شما می شود.

6. وسایل قدیمی و وینتج

بعضی از مردم علاقه خاصی به آیتم های قدیمی دارند و بعضی دیگر به زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با آن ها نیاز دارند. اما با رسیدن به 30 سالگی متوجه خواهید شد که داشتن یک لباس یا اکسسوری وینتج و قدیمی تا چه اندازه به کار شما خواهد آمد. نیازی نیست نگران قدیمی بودن ظاهر این لباس ها باشید. لباس های وینتج به شرط انتخاب درست همیشه جزو مد روز هستند.

7. تیشرت طرح دار

در سن نوجوانی، یک تیشرت طرح دار گرافیکی، راه ساده ای برای عالی و بی نقص جلوه دادن خودمان بود (البته برخلاف لیست آهنگ هایی که گوش می کردیم). به هر حال، وجود یک تیشرت با طرح گرافیکی از موارد ضروری در کمد لباس های شماست چون می توانید آن را به سادگی با یک شلوار فاق بلند یا شلوارک کوتاه ورزشی ست کنید و بپوشید.

8. کت مخصوص مصاحبه کاری

لباسی که برای اولین مصاحبه کاری به تن داشتید را به یاد دارید؟ بعد از مدتی قطعا به این نتیجه خواهید رسید که لباسی که برای مصاحبه کاری انتخاب می کنید، باید چیزی باشد که شما را در بهترین حالت تان نشان دهد. پس همیشه لباسی را انتخاب کنید که اگر خودتان فرد مصاحبه گر بودید، آن را می پوشیدید.

9. بوت مشکی، مناسب همه جا

نمیدانم لازم به گفتن باشد یا نه، اما بله؛ احتمالا باید آن یک جفت بوت مشکی که چشمتان را گرفته بود بخرید. نه به خاطر تشویق کردن به خرید بدون فکر، بلکه وجود یک جفت بوت مشکی که مناسب همه جا باشد بسیار مهم و ضروری است. مطمئن باشید آن ها را در استایل ها و موقعیت های زیادی به پا خواهید کرد.

10. لباس شب همه کاره

در 30 سالگی، حتما اولین دور عروسی دوستانتان را گذرانده اید اما هنوز جشن های زیادی در پیش دارید. اگر در سال های گذشته برای هر مراسم یک لباس جدید می خریدید، دیگر لازم نیست که دوباره به خرید بروید و در واقع همان لباس ها را می توانید با فرایند خاصی بپوشید که به نظر جدید و طبق مد روز باشند.

11. لباس زیر مناسب سن

نگاهی عمیق به کلکسیون لباس زیرتان بیندازید. آیا آن ها مناسب فردی هستند که در آستانه آغاز بهترین دهه زندگی اش است؟ لباس های زیر کهنه و قدیمی خود را دور بیندازید و راه را برای لباس های بهتر باز کنید چون استراتژی نحوه لباس پوشیدن، مربوط به لباس های زیر شما هم می شود و نباید از آن غافل شوید.

12. زیورآلات مناسب استفاده روزمره

سینه ریزهای شلوغ و بزرگ که سال 2013 ترند شده بود را به یاد آورید؛ اکنون می توانید اهمیت زیورآلات ساده و روزمره را بهتر متوجه شوید. چیزی را انتخاب کنید که 10 سال بعد زمانی که به انتخاب تان فکر می کنید، پشیمان نشوید.

حرف آخر

مواردی که خواندید، همه فقط یک پیشنهاد هستند. نکته مهم این است که برای استایلتان گزینه هایی را انتخاب کنید که دوست دارید و مطمئن هستید که ظاهر شما را به بهترین نحو نشان می دهند. استایل خوب، استایلی است که با آن اعتماد به نفس داشته باشید. همه چیز به سلیقه شما بستگی دارد.

منبع: Vogue

منبع: دیجی استایل

به "12 لباس ضروری که باید در سن 30 سالگی داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "12 لباس ضروری که باید در سن 30 سالگی داشته باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید