یک ایرانی جانشین برانکو خواهد شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تهران (پانا)-قرار است به زودی یک ایرانی به جای برانکو ایوانکوویچ روی نیمکت یکی از تیم های حاضر در حوزه خلیج فارس بنشیند.

یک ایرانی جانشین برانکو خواهد شد

در حالی که طی چند روز اخیر رسانه های اماراتی از پیشنهاد جدی باشگاه شباب الاهلی امارات به برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس و فعلی تیم ملی فوتبال عمان خبر داده بودند، اما مخالفت فدراسیون فوتبال عمان باعث شد تا این انتقال منتفی شده و برانکو به کار خود در مسقط ادامه دهد.

اما امروز روزنامه الخلیج امارات در خبری کوتاه نوشت که سران باشگاه شباب الاهلی پس از عدم توافق با فدراسیون فوتبال عمان برای دریافت رضایت نامه برانکو، به سراغ مهدی علی سرمربی سابق تیم ملی فوتبال امارات رفته اند و با او برای راهنمایی تیمشان به توافق رسیده اند.

این سرمربی 55 ساله که اصالتی ایرانی دارد و متولد استان فارس است، در دوران مربیگری حضور در تیم های ملی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان را تجربه نموده و در رده باشگاهی هم تنها در تیم الاهلی سرمربیگری نموده و حالا یکبار دیگر در آستانه بازگشت به این تیم واقع شده است. البته او در دوران 15 سال حضورش در فوتبال حرفه ای تنها برای تیم الاهلی به میدان رفته بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "یک ایرانی جانشین برانکو خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایرانی جانشین برانکو خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید