یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 16امروز

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از ساعت 16 امروز تردد از سمت تهران به سمت چالوس به خصوص در محدوده شهرستانک یکطرفه خواهد شد.

یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 16امروز

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت وگو با فارس، درباره آخرین شرایط جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه های قزوین- کرج و کرج- قزوین نیمه سنگین و پرحجم گزارش شده است.

وی گفت:سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ رحمانی شرح داد: ماموران پلیس راه برای مدیریت ترافیک و تسهیل در تردد هموطنان با توجه به عید فطر و تعطیلات روزهای آینده در آماده باش کامل هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره چگونگی مدیریت بار سفر در محورها با توجه به احتمال افزایش ترددهای جاده ای بعد از اذان ظهر گفت: با توجه به آنکه تعدادی از هموطنان بعد از اذان ظهر سفر خود را آغاز می کنند محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در برخی محورها به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد؛ به همین دلیل از ساعت 16 امروز تردد از تهران به سمت چالوس یکطرفه خواهد شد؛ این محدودیت ترافیکی به خصوص در محدوده شهرستانک تا چالوس اعمال خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 16امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یکطرفه شدن جاده چالوس از ساعت 16امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید