گروه بندی در پرسپولیس توهم است، علیه بازیکنان شیطنت می کنند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، افشین پیروانی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: من قصد مصاحبه نداشتم، اما وقتی متوجه شدم یکی از رسانه ها قصد حاشیه سازی، شیطنت و دادن خوراک خبری نادرست به رسانه های دیگر و هواداران را دارد، نتوانستم سکوت کنم. چنین اقداماتی، قبل از این هم سابقه داشته است و هر چند ناگفته پیدا است که مسائل مطرح شده صحت ندارد و ساخته و پرداخته ذهن بعضی افراد است، اما برای این که شائبه ای برای هواداران و رسانه های محترم نباشد، لازم بود، اشاره ای به بعضی مسائل داشته باشیم.

گروه بندی در پرسپولیس توهم است، علیه بازیکنان شیطنت می کنند

وی ادامه داد: این که در تیم پرسپولیس، مسائل داخلی یا گروه بندی وجود داشته باشد، یک توهم است. در این فصل هر بار که احساس شد تیم ما در حال بهبود شرایط خود است، یک داستان به وجود آوردند. آنچه در این قبیل رسانه ها مطرح می شود در شأن هیچ یک از بازیکنان ما نیست. شخصیت پرسپولیس و بازیکنانش فراتر از این حرف ها است.

پیراوانی گفت: شرایط تیم ما خیلی خوب است. توانستیم نفت آبادان را شکست بدهیم. مسائلی از این قبیل هم که بعضی کوشش در القای آن به افکار عمومی دارند، در پرسپولیس وجود ندارد. ما بازیکنان خیلی خوبی داریم که هر یک از آنها می توانند در هر بازی در ترکیب اصلی باشند. بازیکنانی هستند که دیگر تیم های لیگ برتری خواهان در اختیار داشتن آنها هستند. این بازیکنان به قدری حرفه ای و با شرافت هستند که چنین وصله هایی هیچگاه به آنها نمی چسبد و اگر غیر از این بود نمی توانستند سه سال پیاپی قهرمان فوتبال ایران باشند و این همه افتخار برای پرسپولیس و هواداران به ارمغان بیاورند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس شرح داد: این حرف هایی که می سازند، شیطنت است وگرنه این بازیکنان در سخت ترین شرایط، از مسائل مالی گرفته تا محرومیت های بزرگ، دست از کوشش نکشیدند. این قهرمانی ها بدون همدلی و کوشش فراوان به دست نمی آمد و حالا همان بازیکنان با همان ویژگی ها هر کاری می کنند تا تیم نتیجه بگیرد و می خواهند هواداران نیز همانگونه پشت سر تیم خودشان باشند که در این سال ها شاهد بودیم.

پیروانی مطرح نمود: از هواداران و رسانه ها می خواهیم که به چنین حاشیه سازی هایی توجه نکنند. بازیکن پرسپولیس قطعا کاری نمی کند که برای خودش و تیمش بد شود. تیم در حال نتیجه دریافت است و در حال حاضر هیچ خواسته ای بالاتر از این برای تیم وجود ندارد که می خواهند جایگاه خودشان را پس بگیرند.

افشین پیروانی اضافه کرد: در حال حاضر فضای خوبی در تیم داریم. تمام تیم مصمم هستند و این میل به قدری در آنها شدید است که حتی از مسائل خودشان غافل شده اند و همه می بینند که حاشیه های ما اصلا به اندازه تیم های دیگر نبوده است. من از زمانی که دوباره به تیم برگشتم، کاملا شاهد این مسائل بودم و به شخصه از بچه های تیم بابت تمام زحماتی که برای تیم و هواداران می کشند، تشکر می کنم. این جا همه با هم یکپارچه هستیم تا بتوانیم حق خودمان را از این فوتبال بگیرم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گروه بندی در پرسپولیس توهم است، علیه بازیکنان شیطنت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه بندی در پرسپولیس توهم است، علیه بازیکنان شیطنت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید