ویروس کرونا بهانه ای جدید برای تجارت منفعت طلبان

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، با گسترش ترس جهانی از ویروس کرونا برخی از سوءاستفاده کنندگان اقتصادی با ادعای درمان کرونا اقدام به فروش محصولات بی اثر می کنند.

ویروس کرونا بهانه ای جدید برای تجارت منفعت طلبان

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خرید اینترنتی، ترس از ناشناخته ها یکی از بزرگترین ترس های بشری است به خصوص وقتی به جان انسان ها ارتباط پیدا می کند. عدم شناخت کافی از عملکرد ویروس کرونا هم به عاملی برای ترس جهانی و تلاش عمومی برای پیدا کردن راه حل مبدل شده است.

به دنبال شکل گیری این نیاز جهانی برخی شرکت های اقتصادی از عدم شناخت مردم سوء استفاده کرده و اقدام به فروش محصولات بی اثر با عنوان محصولات درمانگر یا پیشگیرانه ویروس کرونا کرده اند!

به دنبال همین اقدام شرکت های سوءاستفاده گر؛ سایت های عرضه کننده محصول به دنبال مقابله با این عملکرد های غیرانسانی برآمدند.

شرکت آمازون به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های عرضه کننده محصولات متنوع در جهان؛ محصولاتی را که ادعای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا یا درمان آن را دارند از پلتفرم خود حذف می کند.

این ادعا های واهی به محصولات پیشگیرانه و درمان کننده محدود نشده و کتاب های بی اساسی هم با موضوع راه حل های پیشگیری و درمان کرونا در پلتفورم های عرضه کتاب تبلیغ می شوند که آن ها هم از سایت آمازون حذف شد.

بعد از آمازون، فیس بوک و گوگل هم به دنبال مقابله با ارائه اطلاعات جعلی درباره ویروس کرونا هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویروس کرونا بهانه ای جدید برای تجارت منفعت طلبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویروس کرونا بهانه ای جدید برای تجارت منفعت طلبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید