نماینده مجلس هنگام نطق از حال رفت ، خروج نماینده از صحن علنی و مجلس ، واکنش نایب رئیس مجلس ؛ او در اوج کسالت در جایگاه نهاده شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در حین ایراد نطق از حال رفت. اکنون حال عمومی او خوب است.

نماینده مجلس هنگام نطق از حال رفت ، خروج نماینده از صحن علنی و مجلس ، واکنش نایب رئیس مجلس ؛ او در اوج کسالت در جایگاه نهاده شد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی آنلاین، حسین خسروی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در حالی که در حال ایراد نطق خود بود، با افت صدا حالش بد شد و نتوانست نطق خود را ادامه دهد، سپس گروهی از نمایندگان با حضور در جایگاه، وی را برای خروج از صحن راهنمایی کردند تا مورد ویزیت پزشک قرار گیرد. در حال حاضر حال عمومی وی خوب است و برای ویزیت به وسیله پزشک از صحن مجلس شورای اسلامی خارج شد.

عبدالرضا مصری که اداره جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت، تاکید نمود که زمان به جای مانده برای نطق وی محفوظ است و در جلسات آینده می تواند نطق خود را کامل کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: از آقای خسروی تشکر می کنیم که علی رغم کسالتی که داشت، نوبت نطق خود را عقب نینداخت و با شدت کسالت برای نطق در جایگاه حضور یافتند. همکاران ایشان را به بهداری بردند و اکنون حالشان بهبود یافته است ، از تعهد ایشان به مجلس تشکر میکنم.

منبع: همشهری آنلاین

به "نماینده مجلس هنگام نطق از حال رفت ، خروج نماینده از صحن علنی و مجلس ، واکنش نایب رئیس مجلس ؛ او در اوج کسالت در جایگاه نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده مجلس هنگام نطق از حال رفت ، خروج نماینده از صحن علنی و مجلس ، واکنش نایب رئیس مجلس ؛ او در اوج کسالت در جایگاه نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید