نفیسه روشن بعد از کربلا جیغ تر می پوشد !

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، خبرنگاران:نفیسه روشن بازیگر حاشیه دار ایرانی است که مدتی می گردد در رامسر در حال گشت و گذار است و اینبار با تیپ قرمز مشکی و کوتاه عکس خود را منتشر کرد.

نفیسه روشن بعد از کربلا جیغ تر می پوشد !

نفیسه روشن بازیگر پر حاشیه و نه چندان محبوب ایرانی است که البته در گذشته نفیسه روشن با نقش های آرام و دوست داشتنی که بازی می کرد خیلی ها نفیسه روشن را دوست داشتند اما حالا با مواردی که از نفیسه روشن در فضای مجازی دیده می گردد دیگر نه تنها محبوب نیست بلکه نفیسه روشن خود را به مرور منفور هم نموده است.

این روز ها سرویس اینستاگرام همه جهان را گرفته، ایرانیان هم از این ماجرا عقب نمانده و حسابی در حال ترکوندن تو این فضا هستند. حالا اگر بازیگر هم باشی و معروف دیگر چه بهتر ده هیچ از بقیه جلوتری! نفیسه روشن هم از هنرمندان بسیار فعال در اینستاگرام است که حتی از خصوصی ترین موارد زندگی اش هم در مجازی گفته که البته بعدش از قضاوت مرم شاکی شده. اما با این حواشی توانسته به 2.7 میلیون فالوور برسد و با انجام تبلیغات درآمدزایی کند.

از این ها که بگذریم خانم بازیگر چند وقتی است که در رامسر به سر می برد و در حال گشت و گذار است. وی نوا زده تو کار استایل های طبیعت گردی و کلاه و کاپشن کوتاه و...در ادامه عکس نو او را مشاهده می کنید که چقدر هم رنگ قرمز بهش اومده!

منبع: رکنا

به "نفیسه روشن بعد از کربلا جیغ تر می پوشد !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفیسه روشن بعد از کربلا جیغ تر می پوشد !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید