مهاجری: الان بحث این نیست که چرا به پرسپولیس باختیم، آمادگی لازم را برای بازی های سنگین نداریم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی به این نکته اذعان کرد که تیمش در حال حاضر آمادگی لازم را برای بازی های سنگین ندارد.

مهاجری: الان بحث این نیست که چرا به پرسپولیس باختیم، آمادگی لازم را برای بازی های سنگین نداریم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی از تبریز، محمدرضا مهاجری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: ما امروز با توجه به شرایط و بضاعتی که پرسپولیس داشت استراتژی انتخاب کردیم که تا دقیقه 87،88 هم پیروز بودیم، ولی در جایی که باید تمرکز می کردیم یک توپ را لو دادیم و پنالتی دادیم و نتیجه را واگذار کردیم. الان بحث این نیست که چرا به پرسپولیس باختیم. من مسائل تیم را می دانم و باید آنها را رفع کنیم. مشکل عمده ما مشکل بدنی بازیکنان است و نداشتن بدنساز یکی از مسائل اصلی است. لیگ برای ما ادامه دارد، ولی بچه ها کوشش خودشان را کردند و به آنها خسته نباشید می گویم. بچه ها بیشتر از توان خودشان در این بازی زحمت کشیدند.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر شما اشتباهات تیمی باعث عقب رفتن تیم ماشین سازی شد یا فشار تیم حریف؟، گفت: اولویت اول ما حفظ توپ و چرخاندن توپ است، ولی بضاعتی که این کار را انجام دهیم نداریم. ما با توجه به بضاعت مان باید انتظار داشته باشیم. ما آمادگی لازم را برای بازی های سنگین نداریم. در 13 روز سه بازی سنگین انجام دادیم و این باعث شده بود که نتوانیم به پرسپولیس فشار بیاوریم.

سرمربی تیم ماشین سازی خاطر نشان کرد: به کسانی هم که می گویند پرسپولیس نفراتش را در اختیار نداشت باید بگویم، این تیم نسبت به بازی گذشته یک تغییر داشت و یک هافبک وسطش در بازی قبل اخراج شده بود که حسین پور به جای او بازی کرد. یعنی همان نفرات که در دو بازی قبل بازی کردند، امروز هم بازی کردند. ما بازی سختی را پیش بینی می کردیم که همان طور هم شد. زمان می برد تا افکارمان را پیاده کنیم. ما مجبوریم با همین بضاعت بازی را کنترل کنیم. مهم این است انگیزه بچه ها را نگه داریم تا ان شاءالله در بازی های بعد بتوانیم نتایج بهتری بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهاجری: الان بحث این نیست که چرا به پرسپولیس باختیم، آمادگی لازم را برای بازی های سنگین نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: الان بحث این نیست که چرا به پرسپولیس باختیم، آمادگی لازم را برای بازی های سنگین نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید