مذاکره تراکتور با 3 باشگاه ایرانی و 2 بازیکن خارجی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، میرمعصوم سهرابی در مورد آخرین شرایط تیم تراکتور اظهار کرد: باتوجه به فرارسیدن تعطیلات نیم فصل، بر اساس تصمیم سرمربی، اعضای تیم تراکتور پنج روز استراحت می نمایند و دور نو تمرینات از روز شنبه (9 بهمن) شروع می گردد.

مذاکره تراکتور با 3 باشگاه ایرانی و 2 بازیکن خارجی

وی در ادامه اضافه کرد: بعلاوه سولدو و سایر اعضای خارجی کادرفنی برای استراحت به کشورشان سفر نموده اند که روز آدینه به ایران باز می گردند.

سهرابی با بیان اینکه با توجه به احتمال شروع بارندگی ها، تمهیدات لازم برای آماده نگه داشتن چمن های ورزشگاه اختصاصی باشگاه اندیشیده شده است، اضافه کرد: مکاتباتی در مورد برگزاری اردوی خارج از کشور اجرا شده است؛ اما با توجه به ممنوعیتی که در این زمینه وجود دارد؛ طبق برنامه ریزی اجرا شده و با مدنظر قراردادن امکانات سخت افزاری باشگاه، با استقرار اعضای تیم در هتل، اردوی تیم در مجموعه ورزشی اختصاصی باشگاه تراکتور برپا می گردد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد تقویت تیم، گفت: مکاتباتی با تیم های سپاهان، مس رفسنجان و پیکان در راستای جذب بعضی بازیکنان از این تیم ها اجرا شده است؛ اما باتوجه به اینکه هنوز توافق نهایی حاصل نشده، اسامی بازیکنان را اعلام نمی کنیم؛ چرا که این کار غیرحرفه ای است.

سهرابی درباره برنامه باشگاه برای نقل وانتقالات نیم فصل، بیان داشت: بی تردید شرایط جذب بازیکن در نیم فصل با ابتدای فصل فرق دارد و باید با حساسیت بالایی این امر را پیگیری کنیم و به همین دلیل اولویت ما کوشش برای حفظ شاکله اصلی و تقویت تیم در نقاط مختلف براساس نظر کادر فنی است.

وی ادامه داد: بعلاوه با دو بازیکن خارجی مذاکره شده و اقدامات لازم برای اخذ ویزای این افراد از سوی باشگاه اجرا شده است و منتظر فسخ قرارداد بازیکنان مدنظر با باشگاه هایشان هستیم که پس از آن، این دو بازیکن برای مذاکره نهایی وارد ایران خواهند شد.

وی گفت: بعلاوه با اعلام سرمربی تیم، دو بازیکن که اسامی آنان قبلاً اعلام شده، در فهرست خروجی باشگاه قرار گرفته اند.

سهرابی در مورد اقدامات باشگاه برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی تیم، بیان نمود: توافق لازم با اروین اجرا شده و نامه تائیدیه نیز به وسیله فیفا به فدراسیون فوتبال ارسال شده است. بعلاوه نمایندگان باشگاه در ترکیه با وکلای حمزاوی و فورچونه در حال رایزنی هستند تا با این بازیکنان نیز توافق لازم صورت بگیرد و پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور باز گردد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه درصد مقرر قرارداد مربیان تیم فوتبال تراکتور هم پرداخت شده است، اعلام کرد: علاوه بر بازیکنانی که قبلاً اطلاع رسانی نموده بودیم، درصدد مقرر قرارداد نصف بازیکنان پرداخت شده و طی روزهای آینده درصد مقرر قرارداد تمامی بازیکنان و سایر اعضای تیم را پرداخت خواهیم کرد تا نگرانی طرفداران از بابت امکان فسخ یک طرفه برطرف گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مذاکره تراکتور با 3 باشگاه ایرانی و 2 بازیکن خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره تراکتور با 3 باشگاه ایرانی و 2 بازیکن خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید