دایر پس از تمدید قرارداد با تاتنهام: می خواهم یکی از بهترین بازیکنان پست خودم باشم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، هافبک انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد و از هدفش در این تیم سخن گفت.

دایر پس از تمدید قرارداد با تاتنهام: می خواهم یکی از بهترین بازیکنان پست خودم باشم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، باشگاه تاتنهام بعداز ظهر امروز (سه شنبه) بیان کرد؛ اریک دایر با امضای قرارداد جدیدی خود را تا سال 2024 به این تیم انگلیسی متعهد نموده است. قرارداد قبلی این هافبک انگلیسی در انتها فصل آینده به انتها می رسید اما مدیران باشگاه تاتنهام پاداش عملکرد خوب او را با تمدید سه ساله قراردادش دادند.

دایر 26 ساله پس از امضای قرارداد جدید به سایت رسمی باشگاه تاتنهام گفت: واقعاً خوشحالم که به کارم در تاتنهام ادامه خواهم داد و به این ماجراجویی جدیدی که در پیش گرفته ایم، متعهد شدم. هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که تا پیش از انتها کارم در اینجا، احتیاج دارم با تاتنهام به آنها برسم.

وی اضافه کرد: هدف من کاملاً روشن و واضح است، می خواهم یکی از بهترین بازیکنان پست خودم در لیگ برتر انگلیس باشم. هدف من و سرمربی کوشش برای کسب جام ها با این باشگاه است. رکوردها و ذهنیتی که مورینیو برای کسب جام ها دارد، برای من خیلی اهمیت داشت.

اریک دایر که در سال 2014 از اسپورتینگ لیسبون به تاتنهام پیوست، تا به امروز در 239 بازی برای اسپرز به میدان رفته و 11 گل نیز به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دایر پس از تمدید قرارداد با تاتنهام: می خواهم یکی از بهترین بازیکنان پست خودم باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دایر پس از تمدید قرارداد با تاتنهام: می خواهم یکی از بهترین بازیکنان پست خودم باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید