خبرهای خوب برای پرسپولیسی&zwnjها؛ از بازگشت مدافع محبوب به تمرین گروهی تا جزئی بودن مصدومیت شماره 11

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تهران (پانا) - تمرین امروز تیم پرسپولیس دو خبر خوب درباره دو بازیکن مصدوم این تیم داشت که خاتمه هفته خوبی را برای طرفداران رقم زد.

خبرهای خوب برای پرسپولیسی&zwnjها؛ از بازگشت مدافع محبوب به تمرین گروهی تا جزئی بودن مصدومیت شماره 11

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت بعد از یک روز استراحت امروز به تمرینات بازگشتند و در استادیوم کاظمی زیر نظر کادر فنی تمرین کردند.

در این تمرین که از ساعت 11:30 شروع شد ابتدا گل محمدی دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. سپس بازیکنان زیر نظر بدنساز تیم با دویدن به دور زمین و انجام حرکات کششی بدن های خود را گرم کردند.

پاسکاری تحت فشار در قالب دو گروه بخش بعدی تمرین بود و کادر فنی اصرار بر اجرای درست جزئیات داشت.

در خاتمه نیز فوتبال درون تیمی انجام شد و تیم سبز مقابل زردها به پیروزی رسید.

محمد انصاری که در روزهای قبل اختصاصی تمرین می کرد با برنامه فشرده ای که دکتر رحیم پور، بدنساز تیم برایش در نظر گرفته بود زودتر از موعد مقرر برای تمرینات گروهی آماده شد و امروز پابه پای سایر بازیکنان تمرین کرد.

کمال کامیابی نیا نیز امروز اختصاصی تمرین کرد.

دکتر حقیقت در این زمینه گفت: پس از آنالیز های اولیه که روی پای کامیابی نیا انجام شد او امروز با کادر پزشکی کار کرد و سعی بر این است که در دو سه روز آینده به تمرینات گروهی بازگردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "خبرهای خوب برای پرسپولیسی&zwnjها؛ از بازگشت مدافع محبوب به تمرین گروهی تا جزئی بودن مصدومیت شماره 11" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرهای خوب برای پرسپولیسی&zwnjها؛ از بازگشت مدافع محبوب به تمرین گروهی تا جزئی بودن مصدومیت شماره 11"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید