خبرنگاران هواشناسی آمریکا در خصوص گسترش آتش سوزی های کالیفرنیا شرایط قرمز بیان کرد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، تهران- خبرنگاران- سازمان هواشناسی آمریکا به دنبال ورزش باد، خشکی هوا و افزایش آتش سوزی ها، از روز چهارشنبه تا صبح آدینه شرایط قرمز در کالیفرنیا گفت.

خبرنگاران هواشناسی آمریکا در خصوص گسترش آتش سوزی های کالیفرنیا شرایط قرمز بیان کرد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی از شبکه ان بی سی، هوای خشک و وزش باد در شمال کالیفرنیا خطر شدید آتش سوزی را تهدید می نماید، جایی که آتش سوزی های گسترده تا کنون ده ها نفر را کشته یا زخمی نموده است.

سازمان هواشناسی آمریکا با اعلام هشدار قرمز اعلام نمود که ممکن است قطع برق از عصر چهارشنبه برای 54 هزار شهروند در 24 شهر کالیفرنیا شروع گردد.

آتش سوزی جنگل های کالیفرنیا که در هفته های اخیر شدت گرفته، اینک در گستره وسیع تری زبانه می کشد و از ماه اگوست (شهریور) 2020 تا به امروز پنج مورد از 10 حریق عظیم جنگل ها در تاریخ این ایالت را رقم زده است.

این آتش سوزی ها تا به امروز دستکم هشت هزار و 700 ساختمان را که اغلب مسکونی بودند، از بین برده و جان 31 نفر را نیز گرفته است.

ایالت های غرب آمریکا که مدت هاست در شعله های آتش می سوزند و با وجود امکانات پیشرفته هنوز این آتش سوزی های گسترده مهار نشده اند.

این در حالی است که دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا مهمترین اولویت را پیروزی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری قرار داده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هواشناسی آمریکا در خصوص گسترش آتش سوزی های کالیفرنیا شرایط قرمز بیان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هواشناسی آمریکا در خصوص گسترش آتش سوزی های کالیفرنیا شرایط قرمز بیان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید