خبرنگاران مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان: هیچگونه محدودیتی در ارائه بنزین در جایگاه های استان نیست

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، اهواز- خبرنگاران- مدیرشرکت ملی پخش فراورده های نفتی خوزستان با رد برخی شایعات در خصوص محدودیت در عرضه سوخت در جایگاه های استان گفت: همه جایگاه ها با تمام ظرفیت در حال ارائه بنزین هستند و این فرایند متوقف نخواهد شد.

خبرنگاران مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان: هیچگونه محدودیتی در ارائه بنزین در جایگاه های استان نیست

نعمت الله نجفی چهارشنبه شب در واکنش به برخی شایعات منتشر شده که منجر به ازدحام بش از حد خودروها در جایگاه های عرضه سوخت شهرستان اندیمشک شده بود اظهارداشت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در راستای انجام وظایف ذاتی خود به ادامه خدمات رسانی در جایگاه های عرضه سوخت ادامه می دهد.

وی ادامه داد: از مردم می خواهیم تا به شایعاتی که هیچ منبع رسمی ندارند توجه نکنند تا از این طریق بتوانیم به ارائه مناسب خدمات مورد نیاز بپردازیم.

این مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان شرح داد: در عرضه سوخت مورد نیاز شهروندان خوزستانی و دیگر خودروهای وارد شده به استان هیچ محدودیت و کمبودی وجود ندارد.

نجفی تاکید کرد: در حال حاضر تجمع بی دلیل اجرا شده در جایگاه های سوخت شهرستان اندیمشک که به خاطر انتشار یک شایعه شاهد آن هستیم ، از نظر پروتوکل های بهداشتی نگرانی هایی را به وجود آورده است.

وی شرح داد: از شهروندان خواسته می شود تا هرچه زودتر نسبت به خلوت کردن جایگاه های عرضه سوخت اقدام کنند تا از شیوع احتمالی ویروس کرونا پیشگیری شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان: هیچگونه محدودیتی در ارائه بنزین در جایگاه های استان نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی خوزستان: هیچگونه محدودیتی در ارائه بنزین در جایگاه های استان نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید