بیانیه مشترک آمریکا و بحرین: شورای امنیت تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کند

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، آمریکا و بحرین روز دوشنبه در بیانیه ای مشترک خواهان تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت سازمان ملل شدند.

بیانیه مشترک آمریکا و بحرین: شورای امنیت تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خرید اینترنتی، آمریکا و بحرین روز دوشنبه در بیانیه ای مشترک از شورای امنیت سازمان ملل درخواست کردند که تحریم تسلیحاتی علیه ایران را تمدید کند.

در این بیانیه ادعا شده که ایران به وسیله فراهم کردن تسلیحات برای گروه های تروریستی ثبات در بحرین را با چالش روبرو نموده است.

آمریکا و بحرین در این بیانیه مشترک مدعی شدند که تحریم، ابزار مهمی برای مقابله با اقدام ایران برای تامین سلاح برای گروه های وابسته به خود در منطقه است و شکست تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران، ثبات کشورهای منطقه را تهدید می نماید.

چند روز پیش کلی کرفت، نماینده آمریکا در سازمان ملل و برایان هوک نماینده آمریکا در امور ایران در مورد قطعنامه پیشنهادی واشنگتن برای تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران توضیحاتی را به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارائه کردند.

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، محدودیت های تسلیحاتی ایران ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد هجدهم اکتبر (27 مهرماه) به انتها می رسند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "بیانیه مشترک آمریکا و بحرین: شورای امنیت تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه مشترک آمریکا و بحرین: شورای امنیت تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید