برگزاری آزمون جامع استخدامی های 1400 آموزش و پرورش؛ فردا

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، آزمون جامع پایانی مهارت آموزان مشمولان ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان (استخدامی های سال1400 آموزش و پرورش) و جاماندگان دوره های قبل فردا، پنج شنبه، چهارم اسفندماه برگزار می گردد.

برگزاری آزمون جامع استخدامی های 1400 آموزش و پرورش؛ فردا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام ابراهیمی، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، به منظور رعایت حال مهارت آموزان حادثه دیده در زلزله خوی، پایداری شرایط جوی در بعضی از استان ها و کسب آمادگی بیشتر شرکت نمایندگان، آزمون جامع پایانی مهارت آموزان مشمولان ماده 28 (استخدامی1400) و جامانده از دوره های قبل (که قرار بود در بهمن ماه برگزار گردد)، فردا، پنج شنبه، چهارم اسفندماه برگزار می گردد.

افرادی مجاز به شرکت در این آزمون هستند که پودمان های یک، دو و دوره فرهنگی را با موفقیت گذرانده و نمره قبولی را در تمامی دروس آموزشی و حدنصاب کارآموزی و فرهنگی کسب نموده باشند.

براین اساس و طبق اعلام معاونت آموزش دانشگاه فرهنگیان، شرط ورود به آزمون اصلح، کسب نمره 12 به بالا در تمام دروس فرهنگی است و اگر فردی در تمام دروس نمره 20 بگیرد، اما در درسی 11.99 گردد، امکان ورود به آزمون اصلح را ندارد و آزمون جبرانی صرفا دروسی که نمره زیر 12 کسب شده، در اسفند ماه برگزار می گردد.

بیش از 21 هزار نفر در آزمون فرهنگی مهارت آموزان شرکت نموده بودند که از این تعداد نزدیک به 18 هزار نفر با اخذ نمره 12 به بالا در تمام دروس و نمره 14 در کارورزی، می توانند در آزمون اصلح که فردا برگزار می گردد، شرکت نمایند.

منبع: فرارو

به "برگزاری آزمون جامع استخدامی های 1400 آموزش و پرورش؛ فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری آزمون جامع استخدامی های 1400 آموزش و پرورش؛ فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید