استقلال - تراکتور تحت تاثیر حاشیه قرار نگیرد بهترین بازی می گردد

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، اکبر کارگرجم در مصاحبه با خبرنگاران گفت: تاریخ نشان داده که استقلال و تراکتور همواره بهترین بازیها را مقابل هم داشته اند و متاسفانه کم هم نبوده تعداد بازیهای این دو تیم که تحت تاثیر حاشیه قرار داشته و حتی به جنجال کشیده شده است.

استقلال - تراکتور تحت تاثیر حاشیه قرار نگیرد بهترین بازی می گردد

پیشکسوت استقلال تاکید نمود: هر دو تیم در بهترین فرم ممکن قرار دارند که این باعث می گردد این بازی هم ظرفیت های فنی بالایی داشته باشد. هر دو تیم مدعی هستند و این حساسیت های فنی بازی را بالا می برد که باید از آن هم استفاده مثبت کرد. تنها نگرانی این است که بازی تحت تاثیر حاشیه های غیر فوتبالی قرار نگیرد.

کارگرجم تاکید نمود: شرایط استقلال بعد از پشت سر گذاشتن بحران ابتدای فصل خوب شده و روند این تیم رو به جلو است. حتی اگر نوار پیروزی های آنها در تبریز پاره گردد باز هم نمی توان روند رو به جلوی این تیم را زیر سئوال برد.

مدافع پیشین آبی پوشان بیان داشت: یکی از دغدغه های بزرگ استراماچونی پر کردن جای خالی داریوش شجاعیان در ادامه فصل است. شجاعیان در حالی مصدوم شد که به نظر من بهترین سال فوتبالی اش را سپری می کرد و این اوج بدشانسی استقلال و خود شجاعیان است.

وی اضافه نمود: استقلال چهار پنج بازی سخت پیش رو دارد و استراماچونی باید در این بازیها که مقابل تیم های بالای جدول است توانمندی اش را نشان دهد و امیدوارم اینگونه هم باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال - تراکتور تحت تاثیر حاشیه قرار نگیرد بهترین بازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - تراکتور تحت تاثیر حاشیه قرار نگیرد بهترین بازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید