کنایه جالب یک پیتزافروشی به جابجایی چلسی

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، در جابجایی تابستانی باشگاه های مختلف سعی کردند که ترکیبشان را بر اساس نیازهایشان برای فصل پیش رو آماده کنند و آماده فصل آینده شوند.

کنایه جالب یک پیتزافروشی به جابجایی چلسی

یکی از باشگاه هایی که بیشترین تلاش را برای تقویت خود داشت، چلسی بود، اما لندنی ها با مالک جدیدشان چندان هم در حوزه جابجایی پیروز نبودند. در حقیقت هر چند که چلسی خرید هایی نظیر استرلینگ و کولیبالی را داشت، اما در بسیاری از تلاش های دیگرش ناپیروز بود.

هر بار که چلسی به سراغ بازیکنی رفت، بارسلونا از آن ها سبقت گرفت. لواندوفسکی، رافینیا، دمبله و کنده بازیکنان مورد نظر لندنی ها بودند که راهی بارسلونا شدند. توماس توخل از مدیران چلسی خواسته تا در پی تقویت تیمشان باشند، اما فعلا تیرشان به سنگ خورده است. در این شرایط رستوران زنجیره ای پیتزا دومینو در توییتی به ناکامی چلسی کنایه زده است. صفحه این شرکت در پیامی توییتری نوشته است:از آخرین باری که چلسی یک نقل و انتقال پیروز را به سرانجام رسانده است، ما 852.609 پیتزا تحویل داده ایم.

توییت پیتزا دومینو با استقبال بسیار خوبی از جانب کاربران شبکه های اجتماعی همراه شده و خیلی ها آن را به موقع و هوشمندانه قلمداد کرده اند و این توییت را کنایه مناسبی به ناکامی های آبی پوشان لندنی در بازار جابجایی دانسته اند.

منبع: فوتبالی

منبع: فرارو

به "کنایه جالب یک پیتزافروشی به جابجایی چلسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه جالب یک پیتزافروشی به جابجایی چلسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید