پرسپولیس در زمین قهرمان شد نه با مهندسی، نقش برانکو خیلی پررنگ است

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، رحمان رضایی در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: پرسپولیس در چهار پنج سال اخیر بهترین تیم ایران بوده و برای همین سه قهرمانی پی در پی به دست آورده است. صحبت از مهندسی لیگ نوعی فرافکنی است. مگر می گردد با مهندسی 4 سال بهترین تیم بود؟ این قدری بی انصافی است. پرسپولیس اگر قهرمان شده، همواره حقش را در زمین گرفته و حق تیم دیگری را پایمال نکرده است.

پرسپولیس در زمین قهرمان شد نه با مهندسی، نقش برانکو خیلی پررنگ است

وی اضافه نمود: در پرسپولیس هم مثل استقلال و خیلی تیم های دیگر رفت و آمد مدیریتی زیاد بوده و مدیران زیادی زود به زود جابجا شده اند. اما به اعتقاد من پرسپولیس نان برانکو را خورد و او بود که شالوده این تیم قهرمان را بنا کرد.

ملی پوش سابق کشورمان با اشاره به شرایط حاکم بر جامعه بیان داشت: متأسفم که شب عید مردم به جای آنکه به فکر مسائل مربوط به نو کردن سال باشند، درگیر یک ویروس کشنده هستند. سالی که گذشت عجیب ترین سال بود و کشور ما با چالش های زیادی روبرو بود که سخت ترین آن همین ویروس کرونا است. امیدوارم مردم ما نهایت همکاری را با مسئولان داشته باشند تا این ویروس کشنده ریشه کن گردد.

رضایی در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر توضیح داد: الان نمی توان در این خصوص صحبت کرد. این یک شرایط جهانی است و هیچکس در هیچ کجای جهان الان نمی داند تکلیف فوتبال چیست. بهتر است ما هم تابع قانون باشیم و خوب نیست باشگاه های ما هر کدام نسبت به منافع شأن بخواهند به فدراسیون یا سازمان لیگ فشار وارد کنند. اگر در آینده شرایط به نوعی شد که گفتند لیگ نیمه تمام بماند، همه باید تبعیت کنند و اگر گفتند باید به صورت فشرده ادامه پیدا کند باز هم همه باشگاه ها باید تمکین کنند.

لژیونر پیشین فوتبال کشورمان بیان داشت: فقط ما نیستیم که امروز با این سوال روبرو هستیم و به جز ایران کشورهای زیاد دیگری هم درگیر این چالش عظیم هستند. لیگ ایران، لیگ های آسیایی و حتی لیگ های معتبر اروپایی هم با مشکلاتی برخورد نموده اند. اول باید امیدوار بود تا این ویروس ریشه کن گردد و بعد برای فوتبال و خیلی مسائل دیگر فکر کنیم.

وی در انتها بیان داشت: به عنوان عضوی کوچک از این جامعه از مردم عزیز کشورم می خواهم تا به توصیه هایی که مسئولان می کنند نهایت دقت و توجه را داشته باشند و از هرگونه سفر نوروزی پرهیز کنند. من که خودم بچه مازندران هستم و همه اقوامم آنجا هستند، سال جاری سهم خودم در مبارزه با کرونا را با نرفتن به سرزمین مادری ام ادا می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس در زمین قهرمان شد نه با مهندسی، نقش برانکو خیلی پررنگ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در زمین قهرمان شد نه با مهندسی، نقش برانکو خیلی پررنگ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید