مهاجم مدنظر پرسپولیس، موثرترین بازیکن لیگ بیستم

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، لیگ بیستم در شرایطی به هفته پنجم رسیده که گل گهر با کسب 10 امتیاز صدرنشین مسابقات است و پشت سر شاگردان امیر قلعه نویی سایر تیم های لیگ با فاصله ای بسیار کم حضور دارند؛ به گونه ای که میان تیم های اول و سیزدهم جدول رده بندی تنها شاهد 5 امتیاز اختلاف هستیم و البته پرسپولیس با یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها، 8 امتیازی است و در صورتی که ملاقات عقب افتاده خود با نساجی را با پیروزی پشت سر بگذارد صدرنشین مسابقات خواهد شد.

مهاجم مدنظر پرسپولیس، موثرترین بازیکن لیگ بیستم

امین قاسمی نژاد؛ 4 گل و یک پاس گل در 157 دقیقه

یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بیستم تا خاتمه هفته پنجم امین قاسمی نژاد بوده، که در هفته اول و پنجم مسابقات پیروز به دبل شد و این در شرایطی است که او به دلیل مصدومیت در این فاصله فرصت حضور بیشتر در زمین را نداشته و حتی در شکست سه بر صفر شهرخودرو مقابل پرسپولیس نیز حضور نداشت. با در نظر دریافت تعداد دقایل اندک بازی، قاسمی نژاد هر 39 دقیقه یک بار پیروز به گلزنی شده است تا بدین ترتیب موثرترین بازیکن لیگ بیستم تا بدین جا باشد.

گادوین منشا؛ 5 گل و یک پاس گل در 450 دقیقه

در این 5 هفته، اما گادوین منشا با به ثمر رساندن 5 گل برای گل گهر نمایش خیره کننده ای داشته و بار ها دیگر نگاه ها را به خودش معطوف نموده است. منشا نیز که با 5 گل در صدر جدول گلزنان لیگ واقع شده است به میزان هر نود دقیقه یک گل به ثمر رسانده است.

طالب ریکانی؛ 4 گل و دریافت دو پنالتی در 448 دقیقه

طالب ریکانی دیگر ستاره لیگ بیستم در هفته های ابتدایی بوده؛ جایی که علیرغم جدایی بسیاری از بازیکنان کلیدی فصل گذشته نفت آبادان که با اسکوچیچ در لیگ شگفتی ساز شده بودند، توانسته چهار بار برای تیمش گلزنی کند و بار تیم را یک تنه در بخش هجومی به دوش کشیده است. کاپیتان نفتی ها هم هر 112 دقیقه یک بار پیروز شده برای این تیم گلزنی کند.

منبع:ایلنا

منبع: فرارو

به "مهاجم مدنظر پرسپولیس، موثرترین بازیکن لیگ بیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم مدنظر پرسپولیس، موثرترین بازیکن لیگ بیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید