راه چاره جدید برای انتقال نیمار به بارسلونا

به گزارش وبلاگ خرید اینترنتی، هنوز هم احتمال انتقال نیمار، ستاره بررزیلی پاری سن ژرمن به بارسلونا وجود دارد.

راه چاره جدید برای انتقال نیمار به بارسلونا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خرید اینترنتی، بارسلونا در تابستان سال گذشته کوشش زیادی برای بازگرداندن نیمار، ستاره 28 ساله و سابق اش به نوکمپ کرد، اما در نهایت مذاکرات مدیران این تیم با باشگاه پاری سن ژرمن نتیجه ای نداشت و این انتقال منتفی شد؛ روندی که در ابتدای فصل مسائل زیادی بین ستاره برزیلی و طرفداران پی اس جی ایجاد نموده بود.

اما این پرونده هنوز تمام نشده و بارسلونا تابستان سال جاری نیز به دنبال خرید نیمار خواهد بود. با توجه به مسائل اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، پرداخت مبالغ کلان برای خرید نیمار آسان نیست و بهترین حالت برای بارسا پرداخت شدن بخشی از قرارداد این بازیکن با رفتن بازیکنی از بارسلون به پاریس است.

نشریه اسپورت امروز مدعی شد مدیران باشگاه پاری سن ژرمن علاقمند به خرید بازیکنان فرانسوی و افزایش تعداد ملی پوشان ترکیب خود هستند و بدین ترتیب عثمان دمبله می تواند گزینه مناسبی برای آنها باشد. این وینگر جوان و فرانسوی بخش زیادی از بازی های بارسلونا در سه فصل اخیر را به علت مصدومیت از دست داد و در رختکن بارسلونا نیز بازیکن چندان محبوبی نیست. پس با این حساب انقال نیمار به نوکمپ هنوز غیرممکن نیست و پرداخت مبلغی به صورت نقدی و انتقال دمبله به پارک دوپرنس می تواند زمینه بارگشت ستاره برزیلی را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه چاره جدید برای انتقال نیمار به بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه چاره جدید برای انتقال نیمار به بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید